Альтернативное отопление тепловыми насосами
-70% экономии в сравнении с газом

Замовити дзвінок

Отримайте безкоштовний розрахунок і підбір вентиляції для свого житла

Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
MYCOND серії MV-S (I)MYCOND серії MV-S (I)
припливно-витяжні установки
MYCOND серії MV-S (I)
побутові від 200 до 1100 м3/год

Компанія Геліо Клімат пропонує для впровадження енергоефективних побутових систем припливно-витяжної вентиляції у житлових будинках, квартирах, таунхаусах, офісах, банках, установах чи маркетах економні та продуктивні установки серії MV-S (I) виробництва британського бренду MYCOND.

Комплексне рішення вентиляції під ключ, під можливості бюджету Замовника, включає:

 • професійне проектування,
 • постачання вентиляційної установки та комплектуючих,
 • швидкий та кваліфікований монтаж та пусконалагодження,
 • повне гарантійне та сервісне обслуговування.

Переваги ПВУ MYCOND MV-S (I)

 • Енергоефективна припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла (75%) та вологи (65%) завдяки ентальпійному рекуператору.
 • Режим вільного охолодження.
 • Високоефективна фільтрація та очищення повітря.
 • Регулювання витрат повітря, швидкості вентиляторів.
 • Компактний та невисокий корпус.
 • Надійна тепло-звукоізоляція корпусу, надтиха робота.
 • Вбудовані датчики температури повітря – 4шт.
 • Розширені функції управління та захисту: інтелектуальні дистанційні сенсорні пульти, тижневе програмування за таймером, підключення до системи диспетчеризації будівлі, захист від обмерзання, опціональний нагрівач, керування зовнішнім калорифером.
VTS серії VENTUS універсальнийVTS VENTUS compact підлоговий VTS VENTUS compact підвіснийVTS VENTUS n-tipe підстельовий агрегат
припливно-витяжні установки
VTS серії VENTUS
Промислові та напівпромислові

Для організації припливно-витяжної вентиляції та підготовки повітря в комерційних та громадських будівлях в Одесі та по всій Україні ми рекомендуємо перевірені на багатьох об'єктах встановлення всесвітньо відомого польського бренду VTS Ventus серій VVS, сертифіковані за EuroVent та TUV та відповідають усім міжнародним стандартам.

 • Для приміщень з проектною продуктивністю від 150 м3/год до 3300 м3/год ідеально підійдуть компактні, з утилізацією тепла до 93%, підвісні припливно-витяжні установки серії VENTUS Compact. Вони оснащені унікальними гексагональними рекуператорами, EC-вентиляторами та ефективними фільтрами MINI – PLEAT.
 • У будівлях у необхідній повітропродуктивністю від 840 м3/год до 16 500 м3/год пропонуємо для монтажу підлогові енергозберігаючі вентиляційні установки VENTUS Compact з ефективністю теплоутилізації до 93%. Їх переваги — компактна, зі зменшеними розмірами та повністю готова до роботи конструкція із вбудованою автоматикою управління. У складі – суперефективні гексагональні або роторні рекуператори, вентилятори з EC-двигунами, якісні фільтри та багатофукціональна автоматика. Агрегати швидко та легко монтуються, підключення Plug&Play.
 • На промислових та великих комерційних об'єктах ми встановлюємо універсальні підлогові модульні припливно-витяжні агрегати Ventus серії VVS з продуктивністю повітря від 1100 м3/год до 100 000 м3/год. Їх переваги: ефективність рекуперації до 92%, зручна інтеграція в кліматичні системи оригінальної конфігурації, герметичний шумопоглинаючий корпус, різні рекуператори (гексагональний протиточний, роторний, перехресно точний, гліколевий теплообмінник), EC-вентилятори (в установках до 3000м3/год.), на вибір - віддалена автоматика, з візуалізацією станів на пульт ДУ.
 • Для умов стельового монтажу застосовуються компактні припливно-витяжні підвісні установки VENTUS N-type з продуктивністю від 700 м3/год до 8500 м3/год, з інтегрованою автоматикою та пластинчастим перехресно-точним рекуператором.

Підбір агрегатів VENTUS для вентиляції та кондиціонування — за допомогою програми ClimaCAD OnLine 4 (CCOL4) від VTS.

Вигідна пропозиція щодо організації вентиляції та кондиціювання комерційних об'єктів від Геліо Клімат:

 • підготовка та погодження із Замовником технічного рішення,
 • проектування вентиляції,
 • постачання обладнання за вигідними цінами,
 • професійний монтаж та пусконалагодження,
 • сервісне обслуговування. 
WEGER DIWER модульнийWEGER DIWER модульнийWEGER DIWER-evo
Агрегати для обробки повітря
WEGER
універсальні припливно-витяжні

Ідеальним рішенням для високоефективної надійної енергозберігаючої припливно-витяжної вентиляції, запропонованої нашими спеціалістами для встановлення в банківських, офісних, ділових центрах, у готелях та ресторанах, на фармакологічних або автовиробництвах, у басейнах, в IT-центрах або для ЦОД, буде встановлення повітрянообробного агрегату Diwer від знаменитого німецького бренду WEGER.

Унікальність цих агрегатів з витратою повітря до 200000 м³/годину в тому, що виробник пропонує можливість модульного підбору підлогової установки з потрібною конфігурацією за витратою, теплоізоляцією, габаритами за висотою та шириною, під потрібний перетин повітряного каналу, під необхідний тиск, з доповненнями нових секцій.

За допомогою спеціальної програми можна підібрати установку DIWER з високою фільтрацією повітря, з вентиляторами різних типів та продуктивності, з охолодженням або нагріванням, зволоженням, ультрафіолетовою обробкою повітря, з ефективним і надійним теплообмінником-рекуператором (до 92%). Установки можуть виконуватись із секцій з унікальними профілями різного ступеня термоізоляції, швидко монтуються та вводяться в експлуатацію. Є виконання для зовнішньої установки, умов з підвищеними гігієнічними вимогами, для монтажу всередині приміщення.

Нова серія установок DIWER EVO з просунутим дизайном, ефективною теплоізоляцією та неперевершеною енергоефективністю - найкращий продукт багаторічних розробок та удосконалень від Weger. Ця серія установок з панелями товщиною всього 40 мм та ідеальною теплоізоляцією – найкраща серед аналогів європейського ринку.

Геліо Клімат пропонує для застосування в проектах економної припливно-витяжної вентиляції в комерційній та промисловій сфері надійні та продуктивні установки DIWER за вигідними цінами, з монтажем та професійним сервісним обслуговуванням. 

Реалізація та монтаж
систем вентиляції

Здоровий та безпечний мікроклімат – необхідний фактор для комфорту людей у ​​побутових умовах або на робочому місці.

Фахівці Геліо Клімат, Одеса, успішно виконують весь комплекс інженерних робіт з впровадження енергоефективних та надійних систем вентиляції: від грамотного розрахунку та підбору обладнання до його подальшого професійного монтажу зі знанням усіх особливостей агрегатів, з обов'язковим систематичним сервісним обслуговуванням.

Для впровадження Геліо-Клімат пропонує надійне вентиляційне обладнання від провідних брендів: Mycond, Weger, VTS та ін, сертифіковане та економічне в експлуатації.

Для комплектації ми застосовуємо лише якісні комплектуючі та аксесуари для вентиляційних систем.

Монтаж вентиляції під ключ - це багатоетапний процес робіт, наші кваліфіковані фахівці мають багаторічний досвід і виконують його на всіх стадіях зі стовідсотковою гарантією.

Ми знаходимо індивідуальне та оптимальне технічне рішення під особливості об'єкта, обов'язково враховуємо побажання Замовника та можливості бюджету, дотримуємось договірних зобов'язань та термінів робіт.

Геліо Клімат виконує роботи з впровадження обладнання для вентиляції та кондиціювання в Одесі та по Україні. Нашим Замовникам ми гарантуємо уважний підхід, відповідальне та якісне виконання монтажних робіт у повному обсязі, з пусконалагодженням та здаванням об'єкта в експлуатацію.

Реалізовані проекти

Бурлача балкаБурлача балкаБурлача балкаБурлача балкаБурлача балка

Залиште заявку прямо зараз і отримаєте індивідуальну знижку
на покупку і монтаж систем вентиляції!

Отримати знижку

Наші сертифікати

Сертификат відповідності, Додаток до сертифікату
Залишилися питання?
Залиште заявку, ми Вам зателефонуємо
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове