Альтернативное отопление тепловыми насосами
-70% экономии в сравнении с газом

Замовити дзвінок

Отримайте безкоштовний розрахунок і підбір системи опалення для свого житла

Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове

Переваги систем опалення

Комплексне рішення
Опалення, кондиціонування та ГВП в одному
Надійна робота
Робота на опалення при найнижчих температурах до -25 °C
Ефективна експлуатація
З 1 кВт енергії теплонасос виробляє 3,5 кВт тепла
Економія грошей
Економія коштів на опалення до 70% в порівнянні з газом
Доступна ціна
Компенсація 35% на покупку теплового насоса від програми IQ energy
Проста установка
Не потребує спеціальних документів і погоджень, простий монтаж і сервіс

Реалізація та монтаж
систем опалення

Монтаж опалення – відповідальний етап робіт при реконструкції або під час будівництва житлових приміщень та комерційних об'єктів, від якого залежить надійна та безвідмовна робота систем опалення та кондиціювання. Система опалення ефективна і економна в роботі, якщо вона професійно спроектована і грамотно розрахована.

Фахівці «Геліо Клімат», Одеса, згідно з технічним рішенням або готовим проектом встановлюють енергоефективне опалювальне обладнання в комплекті з низькотемпературними системами водяної теплої підлоги, фанкойлами різних типів або з радіаторами для середньо- і високотемпературних систем опалення. Для автономних систем приватних будинків або промислових систем застосовуємо якісну арматуру, циркуляційні насоси та перевірену автоматику. Для вишуканих інтер'єрів є широкий вибір дизайнерських фанкойлів Mycond.

Наші кваліфіковані монтажники мають великий досвід і виконають монтаж систем опалення по Одеськой області та Україні, професійно та в стислі терміни, для проекту будь-якого рівня складності, з урахуванням технічних особливостей об'єкта.

У нашому інтернет-магазині можна підібрати та купити не тільки все теплотехнічне обладнання, але й усю додаткову комплектацію та арматуру для розведення контурів, а також сучасну автоматику для ефективного та економного керування, високого рівня комфорту в будинку.

Вартість робіт для приватного будинку чи промислової системи залежить від складності проекту, для консультації зв'яжіться з нами по телефону. 

Реалізовані проекти

Монтаж систем опалення: монтаж розподільчої гребінки - колектора опалювальних контурівМонтаж систем опалення: теплоізоляціяМонтаж систем опалення: подведення гарячої водиМонтаж систем опалення: насосні групи і автоматика контурівМонтаж систем опалення: насосна станція для ГВПМонтаж систем опалення: контури водяної теплої підлоги

Залиште заявку прямо зараз і отримаєте індивідуальну знижку
на покупку і монтаж систем опалення!

Отримати знижку

Наші сертифікати

Сертификат відповідності, Додаток до сертифікату
Залишилися питання?
Залиште заявку, ми Вам зателефонуємо
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове

Системи опалення, Геліо-Клімат, Одеса: Чому Замовники обирають нас?

Якщо необхідно енергоефективне опалення під ключ у новобудові або при модернізації застарілої та витратної системи теплопостачання, ми пропонуємо:

 • економічно вигідні класичні опалювальні системи на сучасному котельному обладнанні для житлових квартир, будинків та промислових об'єктів,
 • а також унікальні проектні рішення на базі повітряних, водяних та геотермальних теплових насосів для приватних будинків, громадських чи офісних будівель, ресторанів для виробництва, готелю чи пансіонату.

Ви отримуєте більш високий рівень контролю мікроклімату, комплексне рішення під ключ, включаючи:

 • кваліфікований розрахунок та підбір обладнання, вибір та узгодження оптимального варіанту із Замовником;
 • проектування систем опалення та кондиціювання для житлових або громадських об'єктів в Одесі та по Україні;
 • постачання обладнання найвищого класу, монтаж та пусконалагодження на об'єкті;
 • подальше сервісне та гарантійне обслуговування.

Опалення від Геліо-Клімат, Одеса - гарантія успіху

 1. Наші фахівці виконають роботи з проектування та підготують грамотне техніко-економічне обґрунтування найвигіднішого рішення на опалення та кондиціювання об'єкта, з точки зору вкладених коштів та прогнозованої економії щорічних витрат. Наші інженери вивчать характеристики об'єкта та дадуть рекомендації для зменшення тепловтрат будівель.
 2. Замовник може вибрати варіант на основі теплових насосів, сучасного котельного опалювального обладнання або комбінований варіант, наприклад, тепловий насос із резервним джерелом тепла (котлом).
 3. Як комплексне рішення для найбільшої економії витрат на опалення та кондиціювання приватних будинків ми пропонуємо сучасні теплові насоси Mycond, Великобританія, в комбінації з дизайнерськими фанкойлами, радіаторами або теплими підлогами.
 4. Для комерційних та промислових об'єктів впроваджуємо системи розширеної функціональності для покриття навантажень як щодо опалення, так і вентиляції, кондиціювання та гарячого водопостачання.
 5. Для управління мікрокліматом (системами вентиляції, кондиціонування та опалення) великих об'єктів ми встановлюємо високоефективне та економічне повітрообробне обладнання або повітряні опалювальні агрегати від VTS, Mycond, Climaveneta та Weger.
 6. Ми погоджуємо із замовником всі особливості прокладання комунікацій, можливості виділеної електричної потужності та особливості будівлі для розташування повітроводів, трубопроводів, теплових доводчиків – фанкойлів, радіаторів або контурів теплої підлоги.
 7. У проектах для монтажу передбачаємо лише надійну комплектацію, арматуру, труби та системи автоматики.
 8. Геліо Клімат, Одеса, має в своєму розпорядженні досвідчені монтажні бригади з накопиченим досвідом і знаннями особливостей встановлюваної техніки, консультує Замовників у разі участі проекту в програмі IQ-Energy.

Переваги роботи з нами

 • Виконання робіт з проектування та проведення монтажних робіт з дотриманням державних будівельних норм та стандартів, вимог техніки безпеки та екологічних нормативів.
 • Чітке дотримання домовленостей та термінів робіт від проектування, до монтажу та пусконалагодження опалювального обладнання.
 • Наше завдання, щоб все встановлене обладнання працювало довго, надійно та економно. Ми шануємо наших Замовників! Все змонтоване під ключ опалювальне обладнання ми забезпечуємо гарантованим сервісом та завжди проконсультуємо щодо особливостей його експлуатації та обслуговування.
 • Спеціалісти Геліо-Клімат, Одеса, виконують роботи під ключ, по місту, області та всій Україні.
 • В наявності повний набір ліцензій на виконання робіт, ми пропонуємо тільки надійне та високоефективне обладнання, сертифіковане в Україні.