Альтернативное отопление тепловыми насосами
-70% экономии в сравнении с газом

Замовити дзвінок

Монтажні роботи

Монтаж інженерних систем покликаний забезпечити 100% життєздатність будівлі будь-якого функціонального призначення, житловий будинок або цілий завод. Визнаний лідер у цій сфері — компанія Геліо Клімат — має величезний досвід впровадження інженерних систем різної складності на об'єктах по Одеській області та Україні.

Компанія Геліо-Клімат, з більш ніж 10-ти річним досвідом впровадження сучасного теплонасосного обладнання, пропонує весь комплекс послуг від проектування і постачання теплових насосів до виконання монтажних робіт в повному обсязі. У переліку робіт:

  • установка внутрішнього і зовнішнього блоків,
  • монтаж бойлерів або баків-накопичувачів і розподільної арматури;
  • під'єднання до мережі електро- і водопостачання,
  • інтеграція в систему теплих підлог, підключення декількох опалювальних радіаторних контурів або контурів фанкойлів, резервного котла - при необхідності,
  • настройка автоматики управління,
  • пуско-налагоджувальні роботи.

Наша компанія розробляє і впроваджує енергоефективні проекти опалення, ГВП та кондиціонування як для нових будинків, так і при модернізації збиткових систем газового опалення.
Ми оперативно і якісно проводимо установку обладнання, з максимальною акуратністю і з урахуванням побажань Замовника.

Монтаж опалення - обов'язковий етап робіт при проведенні капітального ремонту чи будівництва житлових приміщень та об'єктів комерційної нерухомості.

Фахівці «Геліо Клімат», Одеса, під час реконструкції або під час будівництва житлової чи комерційної нерухомості, згідно з підготовленим технічним рішенням або готовим проектом, пропонують для встановлення сучасні низькотемпературні системи теплої підлоги та широку номенклатуру фанкойлів, а також високоякісні радіатори для середньо- та високотемпературних опалювальних систем. Ми пропонуємо комплектацію для опалювальних систем найвищої якості. Для вишуканих інтер'єрів є широкий вибір дизайнерських фанкойлів Mycond.

Наші висококваліфіковані монтажники мають великий досвід та виконають монтаж систем опалення по Одеській області та Україні, професійно та в стислі терміни, незалежно від рівня складності проекту та технічних особливостей об'єкту.

У нашому інтернет-магазині можна купити не тільки все теплотехнічне обладнання, але й необхідну додаткову комплектацію та арматуру для розведення контурів, а також сучасну автоматику для ефективного та економного керування, для високого рівня комфорту в будинку.

Напівпромислові системи та промислові системи кондиціювання — обов'язкові та невід'ємні складові інженерних мереж для підтримки необхідних умов мікроклімату на великих сучасних комерційних чи промислових об'єктах. Їхні переваги — високий рівень комфорту та точне регулювання температурно-вологісних умов, а також нормативний контроль, разом із вентиляцією, за повітрообміном та чистотою повітря.

Компанія Геліо Клімат пропонує для впровадження подібних систем кліматичне обладнання від провідних світових виробників, а також послуги з проектування, монтажу та обслуговування.

У нашому каталозі спліт-системи, мультиспліт системи, а також MRV (VRF) системи кондиціювання від бренду №1 світового ринку кондиціонерів – компанії Haier. Внутрішні та зовнішні блоки цих систем відрізняються найвищими показниками енергоефективності та можливістю комбінувати в одній системі різні настінні, канальні, касетні чи підлогові моделі.

Встановлювані нами побутові, промислові та напівпромислові системи кондиціювання відрізняються економічністю в експлуатації та зручним дистанційним або централізованим управлінням.

Ми готові виконати всі роботи щодо впровадження промислових систем кондиціювання під ключ. До послуг наших Замовників професіоналізм, досвід та висока якість робіт наших спеціалістів.

Здоровий та безпечний мікроклімат – необхідний фактор для комфорту людей у ​​побутових умовах або на робочому місці.

Фахівці Геліо Клімат, Одеса, успішно виконують весь комплекс інженерних робіт з впровадження енергоефективних та надійних систем вентиляції: від грамотного розрахунку та підбору обладнання до його подальшого професійного монтажу зі знанням усіх особливостей агрегатів, з обов'язковим систематичним сервісним обслуговуванням.

Для впровадження Геліо-Клімат пропонує надійне вентиляційне обладнання від провідних брендів: Mycond, Weger, VTS та ін, сертифіковане та економічне в експлуатації.

Для комплектації ми застосовуємо лише якісні комплектуючі та аксесуари для вентиляційних систем.

Монтаж вентиляції під ключ - це багатоетапний процес робіт, наші кваліфіковані фахівці мають багаторічний досвід і виконують його на всіх стадіях зі стовідсотковою гарантією.

Ми знаходимо індивідуальне та оптимальне технічне рішення під особливості об'єкта, обов'язково враховуємо побажання Замовника та можливості бюджету, дотримуємось договірних зобов'язань та термінів робіт.

Геліо Клімат виконує роботи з впровадження обладнання для вентиляції та кондиціювання в Одесі та по Україні. Нашим Замовникам ми гарантуємо уважний підхід, відповідальне та якісне виконання монтажних робіт у повному обсязі, з пусконалагодженням та здаванням об'єкта в експлуатацію.

Наші контакти
м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19А