Альтернативное отопление тепловыми насосами
-70% экономии в сравнении с газом

Замовити дзвінок

Монтаж
теплових насосів

Заказать монтаж

Монтаж теплових насосів

Компанія Геліо Клімат, Одеса, виконує роботи з монтажу надійного теплонасосного обладнання для житлових, комерційних та промислових об'єктів. Безвідмовна робота систем теплопостачання безпосередньо залежить від якості обладнання, його керування, і насамперед від професійного монтажу.

Для виконання складних монтажних робіт ми маємо всі можливості:

 • високий професіоналізм монтажників та знання особливостей обладнання, що монтується;
 • кваліфікацію, що постійно підвищується, за рахунок систематично проведених семінарів і тренінгів з поглиблення знань особливостей різних теплових насосів, тонкощів монтажу та пусконалагодження;
 • дозвільні документи на виконання монтажних робіт;
 • повний комплект монтажного обладнання та аксесуарів для швидкого монтажу та пусконалагодження.

Установка теплового насосу

Тепловий насос стає все частішим вибором для опалення будинку або пентхауса, квартири або комерційної нерухомості. Істотна умова для того, щоб тепловий насос виправдав ваші очікування, грамотний професійний проект і кваліфікований вибір оптимального за продуктивністю теплового насоса з урахуванням виділеної на об'єкт електричної потужності, сезонних режимів та основних навантажень: на опалення, кондиціювання, нагрівання води.

У чому переваги встановлення теплового насосу?

 1. Економічність. Завдяки інноваційній технології використання тепла відновлюваних джерел енергії, з тепловим насосом більш ніж наполовину знижуються експлуатаційні витрати порівняно з газовим або пічним опаленням, ви витрачаєте в кілька разів менше, ніж при опаленні традиційними електроконвекторами або електрокотлом.
 2. Незалежність. Це найбільш вигідне і перспективне рішення для заміни газового опалення, для незалежності від тарифів на газ, що змінюються, і маси клопоту щодо приєднання до газової мережі.
 3. Престижність. Вартість житла або об'єкта з встановленим теплонасосним обладнанням стає вищою, воно стає більш престижним. Це більш довговічне, надійне та екологічно безпечне обладнання. У теплонасосних систем на альтернативних джерелах є перспективне майбутнє.
 4. Найвищий рівень комфорту. Установка теплового насоса допоможе створити повністю автономну систему розумного будинку. Він легко інтегрується в єдину систему з іншими інженерними мережами (вентиляцією, водопостачанням, автоматикою та віддаленим керуванням), доповнюється системами сонячних колекторів для нагріву води та фотоелектричними станціями.
 5. Висока енергоефективність. Вибираючи повітряний або геотермальний тепловий насос для опалення та кондиціонування будинку, ви точно отримуєте найенергоефективнішу систему тепло-холодопостачання, екологічно чисту, безпечну та довговічну, з сучасним управлінням та можливістю віддаленого контролю.

Тепловий насос: монтаж

Наші Замовники довіряють проведення монтажних робіт під ключ спеціалістам Геліо Клімат, оскільки ми маємо багаторічний професійний досвід впровадження подібного обладнання. У переліку реалізованих нами проектів понад 50 встановлених геотермальних та понад 20 повітряних теплових насосів.

Послідовність монтажних робіт при встановленні геотермального теплового насоса або при монтажі теплового насоса "повітря вода" суттєво відрізняється як по черговості, так і трудомісткості робіт. Від видачі Замовником завдання до встановлення і запуску теплового насоса проходять кілька стадій робіт, що виконуються фахівцями Геліо Клімат:

 • підготовка та погодження з Клієнтом технічного завдання; 
 • аналіз кліматичних середньотемпературних метеоданих зимових умов для даного регіону для підбору теплового насоса "повітря-вода", аналіз умов для проведення земляних робіт для теплового насоса "ґрунт-вода";
 • вибір найбільш оптимального за ціною рішення для поставлених завдань (обігрів / охолодження / нагрів побутової води / нагрів води в басейні): 1 варіант - повністю автономний тепловий насос при моноенергетичній схемі установки; 2 варіант - з підтримкою резервним котлом при змішаній - бівалентній схемі системи ОІК;
 • кваліфіковане проектування, з дотриманням усіх технічних та будівельних норм, з техніко-економічним обґрунтуванням;
 • погодження та затвердження із Замовником всіх особливостей проекту та розмірів вкладень, вибір оптимального варіанту фінансування;
 • постачання на об'єкт та монтаж потрібних груп обладнання (блоки теплового насоса, баки акумулятори, бойлери непрямого нагріву, автоматика та розподільна арматура, трубопроводи, колектори, насоси, монтажні елементи та аксесуари).
 • настроювання режимів та пусконалагоджувальні роботи, консультації та навчання людини, відповідальної за роботу теплонасосної системи.

При встановленні обладнання тепло-холодопостачання враховуються такі важливі фактори:

 • Успішна та ефективна робота теплового насоса залежить від кваліфікованого проекту, в якому розраховані та описані схеми розташування зовнішніх і внутрішніх блоків теплових насосів, прив'язані контури опалювальних приладів (фанкойлів, радіаторів, теплої підлоги), прораховані траси трубопроводів та поля колекторів для теплознімання. Оптимальне розташування блоків теплового насоса вибирається і узгоджується із Замовником.
 • На етапі проектування узгоджуються економічно вигідні варіанти розподілу тепла/холоду: контури водяної теплої підлоги, контури фанкойлів, групи радіаторів (середньо- або високотемпературних) для різних зон приміщень. Електрична потужність теплового насоса повинна вибиратися з деяким запасом та відповідати виділеній від підстанції для цього об'єкта.
 • Всі монтажні роботи виконуються згідно будівельних норм, з дотриманням вимог безпеки, кваліфікованим персоналом Геліо Клімат, що досконало знає особливості монтажу вузлів та агрегатів. Грамотний монтаж теплового насоса та якісне виконання робіт забезпечить надалі надійну роботу теплонасосної системи.
 • Перед монтажем ми рекомендуємо подбати про зниження тепловтрат будівлі, зайнятися теплоізоляцією стін та встановленням сучасних вікон, щоб мінімізувати витік тепла та підвищити ККД теплонасосної системи. Логіка проста: чим краще утеплена будівля, тим менше потрібно енергії для її обігріву або охолодження, тим менше буде вартість обладнання та комплектуючих, коротші терміни окупності проекту.
 • При монтажі повітряного теплового насоса зовнішні блоки повинні бути надійно зафіксовані на міцних кронштейнах на певній відстані від будівлі з урахуванням допустимого рівня шуму.
 • Внутрішній блок теплового насосу повітря-вода може розташовуватися в котельні, поряд з резервним котлом, бойлером-накопичувачем, системою керування та розподільчою арматурою.
 • Виходячи з розміру земельної ділянки та геології ґрунтів виконуються роботи з укладання поля горизонтального трубного колектора або буріння свердловин під глибинні зонди для ефективного теплознімання.
 • Устаткування теплового насоса має монтуватися компактно, трубопроводи надійно теплоізольовані. Управління окремими контурами та системою нагрівання води для побуту або басейну має бути зрозумілим та зручним. Нагрів гарячої побутової води є пріоритетним у порівнянні з опалювальними навантаженнями.
 • Контури фанкойлів у парі з тепловим насосом можуть працювати як на опалення, так і охолодження приміщень. Їх тепло-холодопродуктивність розраховують виходячи з навантажень по теплу або холоду для кожного приміщення окремо. При розміщенні доводчиків тепла/холоду враховують планування приміщень та напрямок повітряних потоків для найбільш якісної та комфортної циркуляції повітря.
 • Може бути обрана централізована схема управління всіма опалювальними (охолоджуваними) зонами в будівлі, і передбачена можливість автономного налаштування режиму з панелі на кожному фанкойлі, терморегулятором на радіаторі, кімнатним термостатом для теплої підлоги в окремих приміщеннях.
 • Особливо популярними зараз стають можливості віддаленого контролю за роботою теплового насоса через Wi-Fi. Потрібен такий сучасний та економічний тепловий насос за вигідною ціною - звертайтесь до Геліо Клімат, Одеса.

Вартість монтажу теплового насосу

Оскільки системи  з тепловими насосами відрізняються вищим ступенем автоматизації, вартість їх монтажу дорожча, ніж у газової або твердопаливної системи опалення.

При установці геотермальних теплових насосів левову частку витрат займають земляні роботи: прокладання горизонтальних труб колекторів або буріння кількох свердловин та встановлення глибинних зондів для теплознімання. Проводяться також встановлення зовнішнього та внутрішнього блоків, прив'язка опалювальних контурів та контуру ГВП.

Більш вигідною та популярною практикою для заміни газового котла або реалізації гібридної схеми є рішення, коли раніше встановлений котел залишається в резерві, а основні навантаження покриває повітряний тепловий насос. Інтеграція повітряного теплового насоса в нову або діючу систему теплопостачання коштує набагато менше, ніж монтаж ґрунтового або водяного теплового насоса.

Для кожного конкретного об'єкта наші спеціалісти розраховують вартість виконання монтажних робіт виходячи зі складності проекту та конкретних умов, де проводитиметься монтаж. Ціна робіт із встановлення та вартість обладнання залежить від типу та продуктивності по теплу/холоду теплового насоса, його цільового використання (опалення, кондиціювання, нагрівання води для побуту або для басейну), розмірів та поверховості будівлі, та багатьох інших факторів.

У кожному випадку спеціалісти Геліо Клімат пропонують кілька варіантів комплектації і погоджують із Замовником найбільш прийнятний як за вартістю, так і за ефективністю вибір комплекту теплового насоса та супутнього обладнання.

Фахівці Геліо Клімат готові виконати роботи з встановлення теплового насоса під ключ на об'єктах в Одесі, області або будь-якому регіоні України.

Довірте свій комфорт нашим турботам! Ми цінуємо та поважаємо наших Клієнтів. Геліо Клімат забезпечує також наступний супровід кожного об'єкта, ми проводимо консультації з управління теплонасосними системами.  

Тепловые насосы

Видео (YouTube): 

Хотите узнать больше?

Залиште заявку і отримаєте індивідуальну консультацію
по монтажу теплового насоса!

Заказать консультацию

Реалізовані проекти

Залиште заявку і отримаєте індивідуальну знижку
на монтаж теплового насоса!

Отримати знижку

Наші сертифікати

Другие Монтажные работы

Монтаж опалення – відповідальний етап робіт при реконструкції або під час будівництва житлових приміщень та комерційних об'єктів, від якого залежить надійна та безвідмовна робота систем опалення та кондиціювання. Система опалення ефективна і економна в роботі, якщо вона професійно спроектована і грамотно розрахована.

Фахівці «Геліо Клімат», Одеса, згідно з технічним рішенням або готовим проектом встановлюють енергоефективне опалювальне обладнання в комплекті з низькотемпературними системами водяної теплої підлоги, фанкойлами різних типів або з радіаторами для середньо- і високотемпературних систем опалення. Для автономних систем приватних будинків або промислових систем застосовуємо якісну арматуру, циркуляційні насоси та перевірену автоматику. Для вишуканих інтер'єрів є широкий вибір дизайнерських фанкойлів Mycond.

Наші кваліфіковані монтажники мають великий досвід і виконають монтаж систем опалення по Одеськой області та Україні, професійно та в стислі терміни, для проекту будь-якого рівня складності, з урахуванням технічних особливостей об'єкта.

У нашому інтернет-магазині можна підібрати та купити не тільки все теплотехнічне обладнання, але й усю додаткову комплектацію та арматуру для розведення контурів, а також сучасну автоматику для ефективного та економного керування, високого рівня комфорту в будинку.

Вартість робіт для приватного будинку чи промислової системи залежить від складності проекту, для консультації зв'яжіться з нами по телефону. 

Напівпромислові системи та промислові системи кондиціювання — обов'язкові та невід'ємні складові інженерних мереж для підтримки необхідних умов мікроклімату на великих сучасних комерційних чи промислових об'єктах. Їхні переваги — високий рівень комфорту та точне регулювання температурно-вологісних умов, а також нормативний контроль, разом із вентиляцією, за повітрообміном та чистотою повітря.

Компанія Геліо Клімат пропонує для впровадження подібних систем кліматичне обладнання від провідних світових виробників, а також послуги з проектування, монтажу та обслуговування.

У нашому каталозі спліт-системи, мультиспліт системи, а також MRV (VRF) системи кондиціювання від бренду №1 світового ринку кондиціонерів – компанії Haier. Внутрішні та зовнішні блоки цих систем відрізняються найвищими показниками енергоефективності та можливістю комбінувати в одній системі різні настінні, канальні, касетні чи підлогові моделі.

Встановлювані нами побутові, промислові та напівпромислові системи кондиціювання відрізняються економічністю в експлуатації та зручним дистанційним або централізованим управлінням.

Ми готові виконати всі роботи щодо впровадження промислових систем кондиціювання під ключ. До послуг наших Замовників професіоналізм, досвід та висока якість робіт наших спеціалістів.

Здоровий та безпечний мікроклімат – необхідний фактор для комфорту людей у ​​побутових умовах або на робочому місці.

Фахівці Геліо Клімат, Одеса, успішно виконують весь комплекс інженерних робіт з впровадження енергоефективних та надійних систем вентиляції: від грамотного розрахунку та підбору обладнання до його подальшого професійного монтажу зі знанням усіх особливостей агрегатів, з обов'язковим систематичним сервісним обслуговуванням.

Для впровадження Геліо-Клімат пропонує надійне вентиляційне обладнання від провідних брендів: Mycond, Weger, VTS та ін, сертифіковане та економічне в експлуатації.

Для комплектації ми застосовуємо лише якісні комплектуючі та аксесуари для вентиляційних систем.

Монтаж вентиляції під ключ - це багатоетапний процес робіт, наші кваліфіковані фахівці мають багаторічний досвід і виконують його на всіх стадіях зі стовідсотковою гарантією.

Ми знаходимо індивідуальне та оптимальне технічне рішення під особливості об'єкта, обов'язково враховуємо побажання Замовника та можливості бюджету, дотримуємось договірних зобов'язань та термінів робіт.

Геліо Клімат виконує роботи з впровадження обладнання для вентиляції та кондиціювання в Одесі та по Україні. Нашим Замовникам ми гарантуємо уважний підхід, відповідальне та якісне виконання монтажних робіт у повному обсязі, з пусконалагодженням та здаванням об'єкта в експлуатацію.

Залишилися питання?
Залиште заявку, ми Вам зателефонуємо
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Наші контакти
м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19А