Альтернативное отопление тепловыми насосами
-70% экономии в сравнении с газом

Замовити дзвінок

Монтаж
теплових насосів

Заказать монтаж

Тепловий насос - найефективніший генератор тепла, застосовуваний в опаленні. Сьогодні на всіх світових ринках опалювальної техніки відбувається витіснення і заміна газового обладнання більш ефективними тепловими насосами - повітряними, геотермальними, гібридними.

Теплові насоси для опалення в нашій країні вже широко застосовуються в системах опалення середнього рівня. Все більше Замовників приймають рішення на установку теплового насоса і великі початкові витрати. Установка теплового насоса забезпечить мінімально можливі витрати на опалення при будь-яких тарифах, підвищену безпеку і надійність, високий комфорт, економію на газифікації ділянки, можливості охолодження будинку влітку, збільшену вартість будинку під час продажу.

Установка теплового насоса відрізняється набагато більшою складністю, в порівнянні зі звичайними системами, як в плані проектування, так і в монтажі. Монтаж теплового насоса вимагає жорсткого дотримання специфічних норм і вимог. Тільки дотримання всіх норм проектування і технологій монтажу дозволяє встановлювати тепловий насос з високим коефіцієнтом перетворення. Довіряйте монтаж теплового насоса тільки професіоналам, не ставте експериментів на своєму будинку, якщо сумніваєтеся у виконавцях. Професійний монтаж теплового насоса дозволяє істотно знизити вартість установки, без шкоди для ефективності. Після запуску і здачі системи опалення на тепловому насосі, ми забезпечуємо її гарантійним та сервісним супроводом, що забезпечує наших Замовників упевненістю і спокоєм. Наша компанія встановила більше 50 геотермальних теплових насосів і більше 20 повітряних і гібридних теплових насосів по Одеській області та Україні.

Тепловые насосы

Видео (YouTube): 

Хотите узнать больше?

Залиште заявку і отримаєте індивідуальну консультацію
по монтажу теплового насоса!

Заказать консультацию

Реалізовані проекти

Залиште заявку і отримаєте індивідуальну знижку
на монтаж теплового насоса!

Отримати знижку

Наші сертифікати

Другие Монтажные работы

Монтаж опалення - обов'язковий етап робіт при проведенні капітального ремонту та будівництва житлових приміщень і об'єктів комерційної нерухомості. Фахівці нашої компанії виконають професійний монтаж систем опалення по Одеській області та Україні незалежно від рівня складності проекту і технічних особливостей об'єкта.

Системи вентиляції — основа життєзабезпечення в будинку будь-якого типу. При цьому, для того, щоб приміщення надмірно не переохолоджуватися і не перегрівалася, а швидкість повітрообміну і чистота повітря відповідав нормам, важливо не тільки правильно експлуатувати установку, але і професійно її змонтувати. Це критичний момент в організації всієї системи кондиціонування, як окремого приміщення, так і всієї будівлі.

Комфортні умови перебування людини в приміщенні безпосередньо залежать від ряду важливих факторів, в тому числі від наявності якісної вентиляції. Сучасне приміщення будь-якого типу повинен мати здоровий мікроклімат, що дуже важливо для здоров'я кожного.

Монтаж вентиляції під ключ - це багатоетапний процес робіт, виконати які дійсно зі стовідсотковою гарантією можуть тільки кваліфіковані фахівці. Повірте, на ефективності і функціональності системи вентиляції не варто економити.

Залишилися питання?
Залиште заявку, ми Вам зателефонуємо
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Наші контакти
м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19А