Альтернативное отопление тепловыми насосами
-70% экономии в сравнении с газом

Замовити дзвінок

Монтаж систем
припливно-витяжної вентиляції

Заказать монтаж

Компанія Геліо Клімат, Одеса пропонує для впровадження в побуті, в комерційній та промисловій сферах широкий діапазон вентиляційного обладнання від провідних світових виробників. Припливно-витяжні установки та повітрообробні агрегати, представлені в нашому каталозі, вирішують усі основні завдання сучасної вентиляції:

 • підтримка необхідного за нормами повітрообміну;
 • автоматичний контроль потрібних показників за температурою та вологістю повітря;
 • виконання вимог щодо чистоти та безпеки повітряного середовища;
 • відповідність високим вимогам щодо енергозбереження.

Пропонована номенклатура вентиляційного обладнання дозволяє фахівцям Геліо-Клімат підібрати найбільш якісне та ефективне рішення для припливно-витяжної системи вентиляції, що відповідає всім вимогам проекту для встановлення на конкретному об'єкті, з урахуванням особливостей його планування, норм з гігієни або екології. Ми готові запропонувати спеціальні рішення для медичних або адміністративних установ, чистих приміщень, харчових виробництв, індивідуальні рішення для ресторанів, барів, житлових будинків, торгових центрів, спортивних комплексів, складів та інших об'єктів.

Ми надаємо повний супровід проекту від підбору та підготовки індивідуального рішення для системи вентиляції до монтажу та пусконалагодження обладнання. Кожна система припливно-витяжної вентиляції підбирається з урахуванням вимог щодо теплоізоляції та герметичності конструкції, рівня шуму, способу розміщення, ступеня фільтрації повітря, рекуперації тепла, з функціями осушення, зволоження, нагріву або охолодження повітря, з різними можливостями автоматики керування.

Наші фахівці успішно реалізують унікальні та вигідні проекти ефективної енергозберігаючої вентиляції з ПВУ для підстельової, підвісної установки, модульної підлогової установки, для прихованого монтажу, для установки всередині або зовні будівлі.

Якість монтажу, виконаного нашими монтажниками, гарантує надійну та безвідмовну роботу системи припливно-витяжної вентиляції. Ми пропонуємо якісне обладнання за ціною від виробника. До переліку послуг від Геліо Клімат з впровадження сучасних припливно-витяжних систем та агрегатів комплексної обробки повітря входять:

 • Вентиляція приватного будинку та квартири в Одесі. Підготовка технічного рішення, проектування систем вентиляції, монтаж.
 • Вентиляція офісних центрів. Проектування та впровадження.
 • Вентиляція супермаркетів, торговельно-розважальних центрів. Проектування та монтаж.
 • Вентиляція басейнів, саун, пансіонатів, готелів. Повний пакет послуг.
 • Вентиляція бару, ресторану, кафе. Спектр послуг від проекту до пуско-налагодження та сервісного обслуговування.
 • Монтаж систем вентиляції у виробничих приміщеннях.

Фахівці Геліо Клімат чудово знають особливості припливно-витяжних вентиляційних систем і мають великий досвід монтажних робіт на об'єктах різного рівня складності.

Висока кваліфікація наших професіоналів гарантує виконання всіх етапів робіт у строк та з найкращою якістю.

Вартість робіт залежить від складності та величини приміщення, продуктивності вентиляційних систем та вимог до обробки повітря – необхідності його нагрівання, охолодження, очищення або знезараження. Щоб дізнатися кошторис на встановлення агрегатів та систем вентиляції (включаючи повітропроводи, монтажні аксесуари, вентиляційні установки та аксесуари до них) у приватному будинку, пентхаусі, офісі, супермаркеті або на складі, звертайтесь до наших менеджерів.

Починаючи від проектної підтримки та інженерних консультацій до пусконалагоджувальних робіт та здачі в експлуатацію, наша компанія виконує весь комплекс робіт, зі здаванням системи вентиляції під ключ. Фахівці сервісу обов'язково виконують надалі роботи з обслуговування обладнання встановлених вентиляційних систем.

Геліо Клімат успішно впроваджує системи вентиляції будь-якої продуктивності як в Одесі, так і на об'єктах по області та по всіх регіонах України. 

Хотите узнать больше?

Залиште заявку і отримаєте індивідуальну консультацію
по монтажу систем припливно-витяжної вентиляції!

Заказать консультацию

Реалізовані проекти

Залиште заявку і отримаєте індивідуальну знижку
на монтаж системи припливно-витяжної вентиляції!

Отримати знижку

Наші сертифікати

Другие Монтажные работы

Компанія Геліо-Клімат, Одеса, з більш ніж 10-ти річним досвідом впровадження сучасного теплонасосного обладнання, пропонує весь комплекс послуг від проектування і постачання теплових насосів до виконання монтажних робіт в повному обсязі. У переліку робіт:

 • установка внутрішнього і зовнішнього блоків,
 • монтаж бойлерів або баків-накопичувачів і розподільної арматури;
 • під'єднання до мережі електро- і водопостачання,
 • інтеграція в систему теплих підлог, підключення декількох опалювальних радіаторних контурів, теплих підлог або контурів фанкойлів, резервного котла - при необхідності,
 • настройка автоматики управління,
 • пуско-налагоджувальні роботи.

Наша компанія розробляє і впроваджує енергоефективні проекти опалення, ГВП та кондиціонування як для нових будинків, так і при модернізації збиткових систем газового опалення.
Ми оперативно і якісно проводимо установку обладнання, з максимальною акуратністю і з урахуванням побажань Замовника.

Монтаж опалення – відповідальний етап робіт при реконструкції або під час будівництва житлових приміщень та комерційних об'єктів, від якого залежить надійна та безвідмовна робота систем опалення та кондиціювання. Система опалення ефективна і економна в роботі, якщо вона професійно спроектована і грамотно розрахована.

Фахівці «Геліо Клімат», Одеса, згідно з технічним рішенням або готовим проектом встановлюють енергоефективне опалювальне обладнання в комплекті з низькотемпературними системами водяної теплої підлоги, фанкойлами різних типів або з радіаторами для середньо- і високотемпературних систем опалення. Для автономних систем приватних будинків або промислових систем застосовуємо якісну арматуру, циркуляційні насоси та перевірену автоматику. Для вишуканих інтер'єрів є широкий вибір дизайнерських фанкойлів Mycond.

Наші кваліфіковані монтажники мають великий досвід і виконають монтаж систем опалення по Одеськой області та Україні, професійно та в стислі терміни, для проекту будь-якого рівня складності, з урахуванням технічних особливостей об'єкта.

У нашому інтернет-магазині можна підібрати та купити не тільки все теплотехнічне обладнання, але й усю додаткову комплектацію та арматуру для розведення контурів, а також сучасну автоматику для ефективного та економного керування, високого рівня комфорту в будинку.

Вартість робіт для приватного будинку чи промислової системи залежить від складності проекту, для консультації зв'яжіться з нами по телефону. 

Напівпромислові системи та промислові системи кондиціювання — обов'язкові та невід'ємні складові інженерних мереж для підтримки необхідних умов мікроклімату на великих сучасних комерційних чи промислових об'єктах. Їхні переваги — високий рівень комфорту та точне регулювання температурно-вологісних умов, а також нормативний контроль, разом із вентиляцією, за повітрообміном та чистотою повітря.

Компанія Геліо Клімат пропонує для впровадження подібних систем кліматичне обладнання від провідних світових виробників, а також послуги з проектування, монтажу та обслуговування.

У нашому каталозі спліт-системи, мультиспліт системи, а також MRV (VRF) системи кондиціювання від бренду №1 світового ринку кондиціонерів – компанії Haier. Внутрішні та зовнішні блоки цих систем відрізняються найвищими показниками енергоефективності та можливістю комбінувати в одній системі різні настінні, канальні, касетні чи підлогові моделі.

Встановлювані нами побутові, промислові та напівпромислові системи кондиціювання відрізняються економічністю в експлуатації та зручним дистанційним або централізованим управлінням.

Ми готові виконати всі роботи щодо впровадження промислових систем кондиціювання під ключ. До послуг наших Замовників професіоналізм, досвід та висока якість робіт наших спеціалістів.

Залишилися питання?
Залиште заявку, ми Вам зателефонуємо
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Наші контакти
м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19А