Альтернативное отопление тепловыми насосами
-70% экономии в сравнении с газом

Замовити дзвінок

Монтаж систем
припливно-витяжної вентиляції

Заказать монтаж

Монтаж вентиляції під ключ необхідний для вирішення наступних завдань:

  • безперешкодна подача припливного повітря в приміщення;
  • обробка надходить ззовні повітря з метою очищення;
  • вилучення з приміщення відпрацьованого повітря;
  • підтримання вологості і температури повітря в приміщенні в оптимальних межах.

Тільки грамотний монтаж професійними фахівцями вирішить проблему забрудненого повітря в приміщенні. Якщо допустити помилки вже на першому етапі проектування, то це призведе до неправильної роботи всієї системи навіть при якісному монтажі. Довговічність і відмінна робота вентсистеми безпосередньо залежить від якості використовуваних і правильно підібраних матеріалів.

Наша компанія займає лідируючі позиції в наданні послуг монтажу в різних напрямках, в тому числі і монтажу систем вентиляції. Маючи багатий досвід більше 15 років, здійснимо проектування вентиляції, підбір і установку устаткування якісно і в строк, контролюючи кожен етап робіт. Наше багате портфоліо успішних проектів постійно поповнюється. Наші фахівці мають знання і досвід монтажу вентсистеми в приміщеннях різного типу:

  • в багатоповерхових і приватних будинках;
  • в будівлях громадського харчування;
  • в спортивних і торгово-розважальних комплексах;
  • в приміщеннях виробничого і складського типу;
  • в будівлях культурного призначення (музеї, театри, кінотеатри та ін.).

Хотите узнать больше?

Залиште заявку і отримаєте індивідуальну консультацію
по монтажу систем припливно-витяжної вентиляції!

Заказать консультацию

Реалізовані проекти

Залиште заявку і отримаєте індивідуальну знижку
на монтаж системи припливно-витяжної вентиляції!

Отримати знижку

Наші сертифікати

Другие Монтажные работы

До вибору монтажної компанії потрібно підходити не менш відповідально, ніж до вибору самої опалювальної системи. Лише за умови правильної установки тепловий насос буде ефективно працювати. Якщо ви не знаєте ще, кому довірити монтаж опалення, ми позбавимо вас від мук вибору. «Гелио-Клімат» - компанія, яка ось уже протягом 12 років надає монтажні послуги найвищої якості в столиці і області. Довіривши завдання нам, ви зможете бути впевнені в кінцевому результаті.

Монтаж опалення - обов'язковий етап робіт при проведенні капітального ремонту та будівництва житлових приміщень і об'єктів комерційної нерухомості. Фахівці нашої компанії виконають професійний монтаж систем опалення по Одеській області та Україні незалежно від рівня складності проекту і технічних особливостей об'єкта.

Системи вентиляції — основа життєзабезпечення в будинку будь-якого типу. При цьому, для того, щоб приміщення надмірно не переохолоджуватися і не перегрівалася, а швидкість повітрообміну і чистота повітря відповідав нормам, важливо не тільки правильно експлуатувати установку, але і професійно її змонтувати. Це критичний момент в організації всієї системи кондиціонування, як окремого приміщення, так і всієї будівлі.

Залишилися питання?
Залиште заявку, ми Вам зателефонуємо
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Наші контакти
м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19А