Альтернативное отопление тепловыми насосами
-70% экономии в сравнении с газом

Замовити дзвінок

Монтаж
промислових і напівпромислових
систем кондиціювання

Заказать монтаж
 • Головна
 • Монтаж
 • Монтаж промислових та напівпромислових систем кондиціювання

Сучасні промислові системи кондиціювання вирішують завдання підтримки найбільш комфортних температурних умов у великих будівлях комерційного чи промислового призначення. Поряд з охолодженням повітря в літню пору, такі кондиціонери здатні нагрівати повітря, а також інтегруватися в систему вентиляції, щоб гарантувався якісний повітрообмін.

Особливо гостро останнім часом постає питання очищення повітря у робочих та житлових приміщеннях. Тому сучасна комерційна система кондиціювання повинна підбиратися:

 • оптимальною за витратою повітря,
 • достатньою по тепло/холодопродуктивності,
 • найбільш економічною за енерговитратами,
 • з високим ступенем очищення внутрішнього повітря, а також повітря, що надходить ззовні.

Переваги комерційних мультиспліт-систем кондиціювання

 • Відмінні показники потужності з холоду та тепла навіть при роботі в умовах низьких зовнішніх температур.
 • Унікальний дизайн та низький рівень шуму.
 • Економічність, зручне керування.
 • Легкий та добре організований монтаж та обслуговування.

Такі види комерційних кондиціонерів є вигідними для застосування в маркетах, офісних приміщеннях, банках, адміністративних, лікувальних або навчальних закладах.

Професіонали Геліо Клімат мають великий досвід виконання проектних та монтажних робіт для подібних об'єктів. Грамотно розрахувати притоки тепла, врахувати якість огороджувальних конструкцій і кількість тепловтрат будівлі, розрахувати режими роботи та навантаження на систему кондиціювання в кожному приміщенні - всі ці та багато інших нюансів враховуються при підготовці проекту системи кондиціювання. Крім того, враховуються втрати тепла під час роботи спільно з системою вентиляції.

Переваги промислових MRV систем кондиціювання

 • Широкий діапазон моделей з холодо/теплопродуктивності.
 • Точне та економне підтримання необхідних умов мікроклімату.
 • Різноманітність внутрішніх блоків (настінні, канальні низько-, середньо- та високонапірні, касетні 1, 2, 4х потокові, настінні дизайнерські та напольно-стельові моделі).
 • Моделі з інверторним керуванням, економічні та малошумні.
 • Ідеальна комбінованість різних за конструкцією блоків.
 • Індивідуальне та інтелектуальне централізоване управління.
 • Велика довжина трас гідравлічних та фреонових контурів і значний перепад висот між зовнішнім та внутрішніми блоками.

Геліо Клімат, Одеса, пропонує такі промислові системи кондиціювання для багатоповерхових будівель, торгових та офісних центрів, навчальних закладів або адміністративних установ. Наші технічні рішення оптимальні за продуктивністю та надійні в експлуатації. Таке обладнання дозволяє найбільш економно контролювати температуру, вологість та якість повітря на великих промислових чи комерційних об'єктах. Наші фахівці добре знайомі з обладнанням та тонкощами монтажу таких високотехнологічних систем.

Потрібна енергоефективна промислова чи комерційна система кондиціювання для повного комфорту? Весь комплекс послуг - від грамотного проекту до монтажу якісного обладнання від перевіреного провідного виробника з наступним сервісом пропонує наша компанія. Наш досвід та професіоналізм – до Ваших послуг.

Хотите узнать больше?

Залиште заявку і отримаєте індивідуальну консультацію
по монтажу систем кондиціонування!

Заказать консультацию

Залиште заявку і отримаєте індивідуальну знижку
на монтаж систем кондиціонування!

Отримати знижку

Наші сертифікати

Другие Монтажные работы

Компанія Геліо-Клімат, з більш ніж 10-ти річним досвідом впровадження сучасного теплонасосного обладнання, пропонує весь комплекс послуг від проектування і постачання теплових насосів до виконання монтажних робіт в повному обсязі. У переліку робіт:

 • установка внутрішнього і зовнішнього блоків,
 • монтаж бойлерів або баків-накопичувачів і розподільної арматури;
 • під'єднання до мережі електро- і водопостачання,
 • інтеграція в систему теплих підлог, підключення декількох опалювальних радіаторних контурів або контурів фанкойлів, резервного котла - при необхідності,
 • настройка автоматики управління,
 • пуско-налагоджувальні роботи.

Наша компанія розробляє і впроваджує енергоефективні проекти опалення, ГВП та кондиціонування як для нових будинків, так і при модернізації збиткових систем газового опалення.
Ми оперативно і якісно проводимо установку обладнання, з максимальною акуратністю і з урахуванням побажань Замовника.

Монтаж опалення - обов'язковий етап робіт при проведенні капітального ремонту чи будівництва житлових приміщень та об'єктів комерційної нерухомості.

Фахівці «Геліо Клімат», Одеса, під час реконструкції або під час будівництва житлової чи комерційної нерухомості, згідно з підготовленим технічним рішенням або готовим проектом, пропонують для встановлення сучасні низькотемпературні системи теплої підлоги та широку номенклатуру фанкойлів, а також високоякісні радіатори для середньо- та високотемпературних опалювальних систем. Ми пропонуємо комплектацію для опалювальних систем найвищої якості. Для вишуканих інтер'єрів є широкий вибір дизайнерських фанкойлів Mycond.

Наші висококваліфіковані монтажники мають великий досвід та виконають монтаж систем опалення по Одеській області та Україні, професійно та в стислі терміни, незалежно від рівня складності проекту та технічних особливостей об'єкту.

У нашому інтернет-магазині можна купити не тільки все теплотехнічне обладнання, але й необхідну додаткову комплектацію та арматуру для розведення контурів, а також сучасну автоматику для ефективного та економного керування, для високого рівня комфорту в будинку.

Здоровий та безпечний мікроклімат – необхідний фактор для комфорту людей у ​​побутових умовах або на робочому місці.

Фахівці Геліо Клімат, Одеса, успішно виконують весь комплекс інженерних робіт з впровадження енергоефективних та надійних систем вентиляції: від грамотного розрахунку та підбору обладнання до його подальшого професійного монтажу зі знанням усіх особливостей агрегатів, з обов'язковим систематичним сервісним обслуговуванням.

Для впровадження Геліо-Клімат пропонує надійне вентиляційне обладнання від провідних брендів: Mycond, Weger, VTS та ін, сертифіковане та економічне в експлуатації.

Для комплектації ми застосовуємо лише якісні комплектуючі та аксесуари для вентиляційних систем.

Монтаж вентиляції під ключ - це багатоетапний процес робіт, наші кваліфіковані фахівці мають багаторічний досвід і виконують його на всіх стадіях зі стовідсотковою гарантією.

Ми знаходимо індивідуальне та оптимальне технічне рішення під особливості об'єкта, обов'язково враховуємо побажання Замовника та можливості бюджету, дотримуємось договірних зобов'язань та термінів робіт.

Геліо Клімат виконує роботи з впровадження обладнання для вентиляції та кондиціювання в Одесі та по Україні. Нашим Замовникам ми гарантуємо уважний підхід, відповідальне та якісне виконання монтажних робіт у повному обсязі, з пусконалагодженням та здаванням об'єкта в експлуатацію.

Залишилися питання?
Залиште заявку, ми Вам зателефонуємо
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Наші контакти
м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19А