Альтернативное отопление тепловыми насосами
-70% экономии в сравнении с газом

Замовити дзвінок

Монтаж
промислових і напівпромислових
систем кондиціювання

Заказать монтаж
 • Головна
 • Монтаж
 • Монтаж промислових та напівпромислових систем кондиціювання

Сучасні промислові системи кондиціювання вирішують завдання підтримки найбільш комфортних температурних умов у великих будівлях комерційного чи промислового призначення. Поряд з охолодженням повітря в літню пору, такі кондиціонери здатні нагрівати повітря, а також інтегруватися в систему вентиляції, щоб гарантувався якісний повітрообмін.

 

Особливо гостро останнім часом постає питання очищення повітря у робочих та житлових приміщеннях. Тому сучасні комерційні кондиціонери та промислові установки обробки повітря великої продуктивності повинні підбиратися:

 • оптимальними по витраті повітря,
 • достатніми за тепло/холодопродуктивністю,
 • найбільш економічними за енерговитратами,
 • з високим ступенем очищення внутрішнього повітря, та повітря, що надходить ззовні.

Комерційні кондиціонери та напівпромислові системи кондиціювання вигідні для застосування в маркетах, офісних приміщеннях, банках, адміністративних, лікувальних або навчальних закладах, вони вирішують завдання охолодження/нагріву повітря, а також подачі свіжого та видалення відпрацьованого повітря.

Геліо Клімат займається впровадженням: мультиспліт-систем з потужним зовнішнім компресорним блоком та кількома внутрішніми блоками з широким діапазоном продуктивності по теплу/холоду; мультизональних MRV-систем кондиціонування, здатних повністю контролювати мікроклімат у багатоповерхових будинках, з великою довжиною фреонових трас та значним перепадом висот.

Переваги комерційних мультиспліт-систем кондиціювання

 • Відмінні показники потужності по холоду та теплу навіть при роботі в умовах низьких зовнішніх температур.
 • Охолодження та обігрів кількох приміщень, додаткова подача свіжого повітря.
 • Унікальний дизайн та низький рівень шуму.
 • Можливість приєднання в одному зовнішньому блоку декількох внутрішніх блоків (касетних, стельових, канальних) різної потужності.
 • Економічність, інверторне керування.
 • Фільтрування повітря.
 • Легкий та добре організований монтаж та просте обслуговування.

Професіонали Геліо Клімат, Одеса мають великий досвід виконання проектних та монтажних робіт для подібних об'єктів. Точно розрахувати притоки тепла, врахувати якість огороджуючих констукцій і кількість тепловтрат будівлі, розрахувати режими роботи та навантаження по теплу /холоду для кожного приміщення - всі ці та багато інших нюансів враховуються при підготовці проекту мультиспліт-системи кондиціювання. Крім того, враховуються втрати тепла під час роботи спільно з системою вентиляції.

Професійний проект від Геліо Клімат - запорука успішної та економічної роботи кліматичного обладнання.

Переваги промислових мультизональних MRV систем кондиціювання

 • Широкий діапазон моделей з холодо/теплопродуктивності.
 • Точне та економне підтримання необхідних умов мікроклімату.
 • Обладнання з найкращими в галузі показниками за продуктивністю, енергоефективністю та інтелектуальним управлінням.
 • Ідеальна комбінованість різних по конструкції блоків: потужних зовнішніх і внутрішніх (настінних, канальних низько-, середньо-і високонапірних, касетних 1, 2х, 4х потокових, настінних дизайнерських і напольно-стельових моделей).
 • Компресори з інверторним управлінням, економічні та малошумні.
 • Автономне та інтелектуальне централізоване управління, хмарні сервіси та WiFi-управління.
 • Велика довжина трас гідравлічних та фреонових контурів і значний перепад висот між зовнішнім та внутрішніми блоками.

Геліо Клімат, Одеса, пропонує такі промислові системи кондиціювання для багатоповерхових будівель, торгових та офісних центрів, навчальних закладів або адміністративних установ. Наші технічні рішення оптимальні за продуктивністю та надійні експлуатації. Це обладнання дозволяє найбільше економно контролювати температуру, вологість і якість повітря на великих промислових або комерційних об'єктах. Наші фахівці добре знайомі з обладнанням та тонкощами монтажу таких високотехнологічних систем.

Потрібна енергоефективна промислова чи комерційна система кондиціювання для повного комфорту?

Весь комплекс послуг - від грамотного проекту до монтажу якісного обладнання від перевіреного провідного виробника з наступним сервісом - пропонує наша компанія. Наш досвід та професіоналізм – до Ваших послуг.

Якщо необхідно дізнатись вартість установки кондиціонера в квартиру або ціну на монтаж мультизональної системи на об'єкті, звертайтесь за консультацією до менеджерів Геліо Клімат.

Ми працюємо на об'єктах в Одесі, Одеській області та по Україні.

Хотите узнать больше?

Залиште заявку і отримаєте індивідуальну консультацію
по монтажу систем кондиціонування!

Заказать консультацию

Залиште заявку і отримаєте індивідуальну знижку
на монтаж систем кондиціонування!

Отримати знижку

Наші сертифікати

Другие Монтажные работы

Компанія Геліо-Клімат, Одеса, з більш ніж 10-ти річним досвідом впровадження сучасного теплонасосного обладнання, пропонує весь комплекс послуг від проектування і постачання теплових насосів до виконання монтажних робіт в повному обсязі. У переліку робіт:

 • установка внутрішнього і зовнішнього блоків,
 • монтаж бойлерів або баків-накопичувачів і розподільної арматури;
 • під'єднання до мережі електро- і водопостачання,
 • інтеграція в систему теплих підлог, підключення декількох опалювальних радіаторних контурів, теплих підлог або контурів фанкойлів, резервного котла - при необхідності,
 • настройка автоматики управління,
 • пуско-налагоджувальні роботи.

Наша компанія розробляє і впроваджує енергоефективні проекти опалення, ГВП та кондиціонування як для нових будинків, так і при модернізації збиткових систем газового опалення.
Ми оперативно і якісно проводимо установку обладнання, з максимальною акуратністю і з урахуванням побажань Замовника.

Монтаж опалення – відповідальний етап робіт при реконструкції або під час будівництва житлових приміщень та комерційних об'єктів, від якого залежить надійна та безвідмовна робота систем опалення та кондиціювання. Система опалення ефективна і економна в роботі, якщо вона професійно спроектована і грамотно розрахована.

Фахівці «Геліо Клімат», Одеса, згідно з технічним рішенням або готовим проектом встановлюють енергоефективне опалювальне обладнання в комплекті з низькотемпературними системами водяної теплої підлоги, фанкойлами різних типів або з радіаторами для середньо- і високотемпературних систем опалення. Для автономних систем приватних будинків або промислових систем застосовуємо якісну арматуру, циркуляційні насоси та перевірену автоматику. Для вишуканих інтер'єрів є широкий вибір дизайнерських фанкойлів Mycond.

Наші кваліфіковані монтажники мають великий досвід і виконають монтаж систем опалення по Одеськой області та Україні, професійно та в стислі терміни, для проекту будь-якого рівня складності, з урахуванням технічних особливостей об'єкта.

У нашому інтернет-магазині можна підібрати та купити не тільки все теплотехнічне обладнання, але й усю додаткову комплектацію та арматуру для розведення контурів, а також сучасну автоматику для ефективного та економного керування, високого рівня комфорту в будинку.

Вартість робіт для приватного будинку чи промислової системи залежить від складності проекту, для консультації зв'яжіться з нами по телефону. 

Здоровий та безпечний мікроклімат – необхідний фактор для комфорту людей у ​​побутових умовах або на робочому місці.

Фахівці Геліо Клімат, Одеса, успішно виконують весь комплекс інженерних робіт з впровадження енергоефективних та надійних систем вентиляції: від грамотного розрахунку та підбору обладнання до його подальшого професійного монтажу зі знанням усіх особливостей агрегатів, з обов'язковим систематичним сервісним обслуговуванням.

Для впровадження Геліо-Клімат пропонує надійне вентиляційне обладнання від провідних брендів: Mycond, Weger, VTS та ін, сертифіковане та економічне в експлуатації.

Для комплектації ми застосовуємо лише якісні комплектуючі та аксесуари для вентиляційних систем.

Монтаж вентиляції під ключ - це багатоетапний процес робіт, наші кваліфіковані фахівці мають багаторічний досвід і виконують його на всіх стадіях зі стовідсотковою гарантією.

Ми знаходимо індивідуальне та оптимальне технічне рішення під особливості об'єкта, обов'язково враховуємо побажання Замовника та можливості бюджету, дотримуємось договірних зобов'язань та термінів робіт.

Геліо Клімат виконує роботи з впровадження обладнання для вентиляції та кондиціювання в Одесі та по Україні. Нашим Замовникам ми гарантуємо уважний підхід, відповідальне та якісне виконання монтажних робіт у повному обсязі, з пусконалагодженням та здаванням об'єкта в експлуатацію.

Залишилися питання?
Залиште заявку, ми Вам зателефонуємо
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Наші контакти
м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19А