Альтернативное отопление тепловыми насосами
-70% экономии в сравнении с газом

Замовити дзвінок

Монтаж
промислових і напівпромислових
систем кондиціонування

Заказать монтаж
  • Головна
  • Монтаж
  • Монтаж промислових напівпромислових систем кондиціонування

Системи вентиляції - основа життєзабезпечення в будинку будь-якого типу. При цьому, для того, щоб приміщення надмірно не переохолоджуватися і не перегрівалася, а швидкість повітрообміну і чистота повітря відповідав нормам, важливо не тільки правильно експлуатувати установку, але і професійно її змонтувати. Це критичний момент в організації всієї системи кондиціонування, як окремого приміщення, так і всієї будівлі.

Основою правильного монтажу систем кондиціонування є професійний проект, що враховує всі техніко-нормативні вимоги та параметри конкретного об'єкта, де встановлюються кондиціонери. При цьому, особливості монтажу систем кондиціонування залежить від того, яка система вентиляції використовується - моноблочна або складальна.

Що таке напівпромислові кондиціонери?

Це кліматична техніка з великим показником охолоджуючої потужності (до 30 кВт), призначена для функціонування на комерційних об'єктах. До останніх, зокрема, відносяться:

  • заклади громадського харчування;
  • торгові павільйони і магазини;
  • офісні майданчики та адміністративні приміщення.

Комерційні кондиціонери працюють у безперебійному режимі і відрізняються високою надійністю навіть в умовах інтенсивної експлуатації. Вони підтримують потрібний режим на виробництві та в громадських місцях площею до 300 кв. м. При виробництві такої техніки особлива увага приділяється можливостям підтримки точно виставлених температурних параметрів, які потрібні, наприклад, для зберігання різної продукції.

Функціональні особливості у напівпромислових кондиціонерів також відмінні від побутових моделей. Хоча число додаткових опцій в такій техніці менше, насос для видалення конденсату могутніше, а також збільшена довжина трубопроводу для холодоагенту. Крім цього, комерційний кондиціонер може мати автоматичний режим роботи або централізоване управління, можливість рестарту і так званого гарячого запуску. Внутрішній блок у цієї техніки має великий обсяг, тому при монтажі напівпромислових кондиціонерів важливо враховувати особливості робочого простору.

Хотите узнать больше?

Залиште заявку і отримаєте індивідуальну консультацію
по монтажу систем кондиціонування!

Заказать консультацию

Залиште заявку і отримаєте індивідуальну знижку
на монтаж систем кондиціонування!

Отримати знижку

Наші сертифікати

Другие Монтажные работы

До вибору монтажної компанії потрібно підходити не менш відповідально, ніж до вибору самої опалювальної системи. Лише за умови правильної установки тепловий насос буде ефективно працювати. Якщо ви не знаєте ще, кому довірити монтаж опалення, ми позбавимо вас від мук вибору. «Гелио-Клімат» - компанія, яка ось уже протягом 12 років надає монтажні послуги найвищої якості в столиці і області. Довіривши завдання нам, ви зможете бути впевнені в кінцевому результаті.

Монтаж опалення - обов'язковий етап робіт при проведенні капітального ремонту та будівництва житлових приміщень і об'єктів комерційної нерухомості. Фахівці нашої компанії виконають професійний монтаж систем опалення по Одеській області та Україні незалежно від рівня складності проекту і технічних особливостей об'єкта.

Комфортні умови перебування людини в приміщенні безпосередньо залежать від ряду важливих факторів, в тому числі від наявності якісної вентиляції. Сучасне приміщення будь-якого типу повинен мати здоровий мікроклімат, що дуже важливо для здоров'я кожного.

Монтаж вентиляції під ключ - це багатоетапний процес робіт, виконати які дійсно зі стовідсотковою гарантією можуть тільки кваліфіковані фахівці. Повірте, на ефективності і функціональності системи вентиляції не варто економити.

Залишилися питання?
Залиште заявку, ми Вам зателефонуємо
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Наші контакти
м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19А