Альтернативное отопление тепловыми насосами
-70% экономии в сравнении с газом

Замовити дзвінок

Монтаж опалення.
Теплі підлоги. Радіатори. Фанкойли

Заказать монтаж

Пріоритет діяльності компанії Геліо Клімат, Одеса, в тому вона пропонує для впровадження систем опалення як традиційне, так і найсучасніше і енергоефективне теплотехнічне обладнання, що використовує невичерпні відновлювані енергетичні ресурси.

Монтажний підрозділ нашої компанії виконує весь комплекс робіт з монтажу систем опалення у житлових, комерційних або промислових будівлях та спорудах.

Ми накопичили великий досвід встановлення різного котельного та теплонасосного обладнання на об'єктах в Одесі, по області та в інших регіонах України. Монтажні роботи входять до пакету послуг, що пропонуються нашою компанією, поряд з проектними, пуско-налагоджувальними та сервісними роботами.

Замовляючи в Геліо Клімат всі роботи з реконструкції системи теплопостачання або встановлення енергоефективного обладнання для опалення та кондиціювання на Вашому об'єкті, ви отримуєте вигідну пропозицію, а ми гарантуємо відповідальне, швидке та надійне виконання доручених робіт під ключ, причому з урахуванням ваших фінансових можливостей, за доступними цінам, з перевіреним обладнанням та заводською гарантією.

Монтаж системи опалення у приватному будинку

При модернізації застарілої газової системи опалення в особняку, котеджі або заміському будинку економічно вигідною заміною є встановлення повітряного теплового насоса. Тепловий насос повітря-вода може:

 • повністю автономно виконувати всі завдання з тепло/холодопостачання будинку,
 • працювати основним теплогенератором, як резерв до якого залишається котел, що діє.

Така гібридна система дешевша і швидко окупається за рахунок скорочення більш ніж у два рази витрат на опалення, ГВП та кондиціювання будинку.

 • Прекрасним доповненням до такої низькотемпературної системи, для підвищення її ККД, стануть системи водяної теплої підлоги та контури фанкойлів, що замінять старі радіатори. Теплі підлоги створюють комфортне тепло в нижній зоні приміщення, швидке прогрівання та економне регулювання температури повітря.
 • Фанкойли забезпечать прохолоду в кімнатах спекотним літом і повітряне опалення, що регулюється, взимку. При монтажі систем опалення з фанкойлами забезпечується: з 2-х трубними фанкойлами - опалення; з 4х трубними фанкойлами - опалення плюс охолодження приміщень.
 • Сучасні сталеві радіатори під час монтажу систем опалення підбираються в кімнати за тепловою потужністю. Геліо Клімат виконує монтаж систем опалення з контурами радіаторів з нагріванням теплоносія середньо- або високотемпературним тепловим насосом або котлом.

У портфелі нашої компанії також послуги з монтажу систем опалення з геотермальним або водяним тепловим насосом, по установці геліосистем, а також котельного обладнання різних типів.

Потрібно дізнатися скільки коштує в Одесі встановити радіатори, або яка ціна укладання теплої підлоги водяної або фанкойлів, бажаєте отримати економічно вигідну, незалежну від газових тарифів, систему автономну опалення? Звертайтеся в Геліо Клімат!

Монтаж системи опалення: перелік робіт для опалення під ключ

 • Виїзд на об'єкт, погодження та уточнення із Замовником вихідних даних для підготовки технічного рішення.
 • Проведення технічних розрахунків та підбір обладнання та комплектуючих системи опалення. Облік тепловтрат будівлі, метеоданих, розрахунки навантажень по теплу/холоду, потреби у гарячій воді.
 • Підготовка кошторису на обладнання та комплектуючі, узгодження схем радіаторів, теплої підлоги, фанкойлів, трубопроводів, автоматики управління та контролю.
 • Підготовка техніко-економічного обґрунтування. Затвердження та погодження із Замовником готового технічного рішення, вартості всіх комплектуючих та строків виконання робіт.
 • Постачання та розміщення обладнання на об'єкті.
 • Монтаж блоків теплового насоса, котельні, обв'язування теплового насоса, прокладання та теплоізоляція трубопроводів, встановлення теплоакумулятора, насосних груп, автоматики та регулюючої арматури.
 • Монтаж системи теплої підлоги, формування контурів радіаторів або фанкойлів, приєднання до колектора. Монтаж термостатів/терморегуляторів, панелей керування.
 • Підключення до електропостачання та водопроводу приватного будинку.
 • Пуск та налагодження системи опалення, налаштування необхідних режимів роботи фанкойлів, температури повітря в кімнатах з теплими підлогами або радіаторами.
 • Після монтажу опалення наші фахівці надають Замовнику необхідну консультаційну допомогу та забезпечують надалі гарантійне та сервісне обслуговування.

Монтаж промислових систем опалення

Окрім монтажу опалювального обладнання у житлових будинках, Геліо Клімат здійснює монтаж припливно-витяжної вентиляції, а також монтаж промислових котелень, теплонасосного та повітрообробного обладнання промислової потужності для контролю мікроклімату в офісних та торгових центрах, на підприємствах або у спортивних спорудах.

Монтаж систем опалення для промислового об'єкту починається з проекту. Геліо Клімат, Одеса має досвід впровадження надійного обладнання від провідних світових брендів: VTS, Weger, Mycond, Climaveneta та інших.

У комплекті з такими  агрегатами для ефективного розподілу повітряних потоків ми встановлюємо настінні, канальні, підлогові або універсальні фанкойли Mycond різної тепло-холодопродуктивності.

Ми готові підготувати техніко-економічне обґрунтування системи опалення, кондиціювання та вентиляції, проект, з 3d схемами мереж по поверхах та приміщеннях, плани робіт та оптимальне за ціною рішення, економічно вигідне та з найменшими термінами окупності.

Монтаж опалення з тепловим насосом, монтаж опалення та підготовки повітря для промислового об'єкта, монтаж теплої підлоги, монтаж різних типів фанкойлів, монтаж радіаторів, монтаж газового або твердопаливного котлів, установка геліосистем, монтаж регулюючої арматури та автоматики, а також допоміжних комплектуючих  - ці роботи наші монтажники виконають якісно, ​​професійно та в стислий термін.

З професіоналами Геліо Клімат, Одеса, завжди вигідно мати справу, коли йдеться про надійність та високий комфорт!  

Хотите узнать больше?

Залиште заявку і отримаєте індивідуальну консультацію
по монтажу опалення, теплої підлоги, радіаторів чи фанкойлів!

Заказать консультацию

Реалізовані проекти

Залиште заявку і отримаєте індивідуальну знижку
на монтаж опалення, теплої підлоги, радіаторів, фанкойлів!

Отримати знижку

Наші сертифікати

Другие Монтажные работы

Компанія Геліо-Клімат, Одеса, з більш ніж 10-ти річним досвідом впровадження сучасного теплонасосного обладнання, пропонує весь комплекс послуг від проектування і постачання теплових насосів до виконання монтажних робіт в повному обсязі. У переліку робіт:

 • установка внутрішнього і зовнішнього блоків,
 • монтаж бойлерів або баків-накопичувачів і розподільної арматури;
 • під'єднання до мережі електро- і водопостачання,
 • інтеграція в систему теплих підлог, підключення декількох опалювальних радіаторних контурів, теплих підлог або контурів фанкойлів, резервного котла - при необхідності,
 • настройка автоматики управління,
 • пуско-налагоджувальні роботи.

Наша компанія розробляє і впроваджує енергоефективні проекти опалення, ГВП та кондиціонування як для нових будинків, так і при модернізації збиткових систем газового опалення.
Ми оперативно і якісно проводимо установку обладнання, з максимальною акуратністю і з урахуванням побажань Замовника.

Напівпромислові системи та промислові системи кондиціювання — обов'язкові та невід'ємні складові інженерних мереж для підтримки необхідних умов мікроклімату на великих сучасних комерційних чи промислових об'єктах. Їхні переваги — високий рівень комфорту та точне регулювання температурно-вологісних умов, а також нормативний контроль, разом із вентиляцією, за повітрообміном та чистотою повітря.

Компанія Геліо Клімат пропонує для впровадження подібних систем кліматичне обладнання від провідних світових виробників, а також послуги з проектування, монтажу та обслуговування.

У нашому каталозі спліт-системи, мультиспліт системи, а також MRV (VRF) системи кондиціювання від бренду №1 світового ринку кондиціонерів – компанії Haier. Внутрішні та зовнішні блоки цих систем відрізняються найвищими показниками енергоефективності та можливістю комбінувати в одній системі різні настінні, канальні, касетні чи підлогові моделі.

Встановлювані нами побутові, промислові та напівпромислові системи кондиціювання відрізняються економічністю в експлуатації та зручним дистанційним або централізованим управлінням.

Ми готові виконати всі роботи щодо впровадження промислових систем кондиціювання під ключ. До послуг наших Замовників професіоналізм, досвід та висока якість робіт наших спеціалістів.

Здоровий та безпечний мікроклімат – необхідний фактор для комфорту людей у ​​побутових умовах або на робочому місці.

Фахівці Геліо Клімат, Одеса, успішно виконують весь комплекс інженерних робіт з впровадження енергоефективних та надійних систем вентиляції: від грамотного розрахунку та підбору обладнання до його подальшого професійного монтажу зі знанням усіх особливостей агрегатів, з обов'язковим систематичним сервісним обслуговуванням.

Для впровадження Геліо-Клімат пропонує надійне вентиляційне обладнання від провідних брендів: Mycond, Weger, VTS та ін, сертифіковане та економічне в експлуатації.

Для комплектації ми застосовуємо лише якісні комплектуючі та аксесуари для вентиляційних систем.

Монтаж вентиляції під ключ - це багатоетапний процес робіт, наші кваліфіковані фахівці мають багаторічний досвід і виконують його на всіх стадіях зі стовідсотковою гарантією.

Ми знаходимо індивідуальне та оптимальне технічне рішення під особливості об'єкта, обов'язково враховуємо побажання Замовника та можливості бюджету, дотримуємось договірних зобов'язань та термінів робіт.

Геліо Клімат виконує роботи з впровадження обладнання для вентиляції та кондиціювання в Одесі та по Україні. Нашим Замовникам ми гарантуємо уважний підхід, відповідальне та якісне виконання монтажних робіт у повному обсязі, з пусконалагодженням та здаванням об'єкта в експлуатацію.

Залишилися питання?
Залиште заявку, ми Вам зателефонуємо
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Наші контакти
м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19А