Альтернативное отопление тепловыми насосами
-70% экономии в сравнении с газом

Замовити дзвінок

Монтаж опалення.
Тепла підлога. радіатори фанкойли

Заказать монтаж

Монтаж опалення - обов'язковий етап робіт при проведенні капітального ремонту та будівництва житлових приміщень і об'єктів комерційної нерухомості. Фахівці нашої компанії виконають професійний монтаж систем опалення по Одеській області та Україні незалежно від рівня складності проекту і технічних особливостей об'єкта.

Особливості установки опалення в квартирах і котеджах

Установка індивідуального опалення в квартирі або заміському будинку - це технічно складний процес, який вимагає від виконавця певних знань і професійних навичок.

Для більшості квартир в будинках старої забудови до найбільш затребуваним послуг відноситься монтаж електричних теплих підлог або модернізація ділянки системи централізованого опалення з заміною труб, радіаторів і установкою супутніх пристроїв для управління і контролю.

Якщо мова йде про встановлення автономного опалення в приватному будинку, то в даному випадку спектр послуг істотно розширюється. Наші фахівці виконають монтаж опалювальних котлів всіх типів, водяної теплої підлоги, облаштують котельню і навіть встановлять геліосистеми для ГВП.

Основні етапи проектування та монтажу систем опалення

Проектування і монтаж систем опалення виконується в кілька етапів:

  1. Створення технічного проекту.
  2. Виконання розводки магістралей.
  3. Установка необхідного обладнання та вузла управління.
  4. Підключення до всіх систем, перевірка працездатності та налагодження.

На першій стадії оцінюється технічна можливість установки певних систем опалення, а також робляться всі необхідні технічні розрахунки, включаючи витрату матеріалів, місця прокладки магістралей, точки установки устаткування, вузла управління та місць для сервісного доступу.

На наступному етапі виконується прокладка труб для опалювальних систем, включаючи водяна тепла підлога, а також робляться висновки для підключення необхідного обладнання.

Передостання фаза передбачає підключення основного вузла системи опалення (газовий, твердопаливний або електричний котел), радіаторів та інших супутніх пристроїв, включаючи модулі управління і погодозалежної автоматику (якщо це передбачено проектом).

Заключний етап включає в себе перевірку працездатності всього обладнання і точну настройку опалення для квартири або котеджу. Після цього об'єкт з повністю працездатною системою обігріву здається замовникові.

Хотите узнать больше?

Залиште заявку і отримаєте індивідуальну консультацію
по монтажу опалення, теплої підлоги і радіатора фанкойли!

Заказать консультацию

Реалізовані проекти

Залиште заявку і отримаєте індивідуальну знижку
на монтаж опалення, теплої підлоги і радіатора фанкойли!

Отримати знижку

Наші сертифікати

Другие Монтажные работы

До вибору монтажної компанії потрібно підходити не менш відповідально, ніж до вибору самої опалювальної системи. Лише за умови правильної установки тепловий насос буде ефективно працювати. Якщо ви не знаєте ще, кому довірити монтаж опалення, ми позбавимо вас від мук вибору. «Гелио-Клімат» - компанія, яка ось уже протягом 12 років надає монтажні послуги найвищої якості в столиці і області. Довіривши завдання нам, ви зможете бути впевнені в кінцевому результаті.

Системи вентиляції — основа життєзабезпечення в будинку будь-якого типу. При цьому, для того, щоб приміщення надмірно не переохолоджуватися і не перегрівалася, а швидкість повітрообміну і чистота повітря відповідав нормам, важливо не тільки правильно експлуатувати установку, але і професійно її змонтувати. Це критичний момент в організації всієї системи кондиціонування, як окремого приміщення, так і всієї будівлі.

Комфортні умови перебування людини в приміщенні безпосередньо залежать від ряду важливих факторів, в тому числі від наявності якісної вентиляції. Сучасне приміщення будь-якого типу повинен мати здоровий мікроклімат, що дуже важливо для здоров'я кожного.

Монтаж вентиляції під ключ - це багатоетапний процес робіт, виконати які дійсно зі стовідсотковою гарантією можуть тільки кваліфіковані фахівці. Повірте, на ефективності і функціональності системи вентиляції не варто економити.

Залишилися питання?
Залиште заявку, ми Вам зателефонуємо
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Наші контакти
м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19А