Альтернативное отопление тепловыми насосами
-70% экономии в сравнении с газом

Замовити дзвінок

Отримайте безкоштовний розрахунок і підбір кондиціонера для свого житла

Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
HAIER серії FlexisHAIER серії Flexis
Системи кондиціонування
HAIER серії Flexis
побутові інверторні

Haier Pearl Inverter - це серія інверторних кондиціонерів в матовому білому та матовому чорному кольорах. Основною особливістю серії є технологія самоочищення Self-Clean, що видаляє мікроби, бактерії та інші шкідливі мікроорганізми, які накопичуються між пластинами теплообмінника методом виморожування. А технологія стерилізації знищує бактерії і віруси, нагріваючи випарник, вентилятор і внутрішні поверхні до температури 56 ° С протягом 30 хвилин. Також в серії Pearl присутній УФ-модуль, що містить потужну ультрафіолетову лампу, яка встановлена ​​у внутрішньому блоці. Електрони, що мають промені з довжиною хвилі 254 нм легко проникають в клітини мікроорганізмів і вступають в фотохімічні реакції з їх тканинами, або вбиває бактерію, або позбавляє її здатності до розмноження Для моделі PEARL Inverter R32, Haier створив новий подвійний дефлектор Dual-Blade. Верхня частина дефлектора направляє повітря вгору на 35 ° до стелі, тому холодний потік повітря не дме безпосередньо на вас.

HAIER серії PearlHAIER серії Pearl
Системи кондиціонування
HAIER серії Pearl
побутові інверторні

PEARL inverter - нова серія кондиціонерів від бренду Haier, что поєднує в Собі ПЕРЕДОВІ технології очищення Повітря и комфорт использование. Кроме звичайна для кондиціонерів функцій охолодження або нагрівання, в них вікорістовується ультрафіолетова лампа для знищення мікробів та бактерій, унікальна технологія самоочищення Self-Clean и нова технологія стерилізації теплообмінніка нагріванням до 56 ° С. Інверторній двигун Забезпечує кондіціонеру тиху, ефективна й довговічну роботу, а вбудований Wi-Fi модуль дозволяє управляти прістроєм прямо зі смартфона або планшета. Все для того, щоб удома вам диха легко и вільно.

Комфорт и функціональність

Кондиціонери Haier продумані до дрібниць, что Робить їх использование максимально зручне. Так прихований LED-дисплей становится невидимим, коли кондиціонер вімкненій, и не буде дратуваті вас світінням. Тиха робота дозволити спокійно залішаті техніку включених даже Вночі, а функція «Авторестарт» буде підтрімуваті ее Безперервна роботу без Вашої участия.

HAIER серії TibioHAIER серії Tibio
Системи кондиціонування
HAIER серії Tibio
побутові інверторні

Haier Tibio Inverter - кондиціонер c інвертором і номінальним шумовий поріг чутності 22 дБ. Ідеальне співвідношення ціни і якості. Тепер немає необхідності знаходитися безпосередньо біля кондиціонера, щоб відчути приємну прохолоду. Вдосконалений дизайн вентилятора і оптимізований повітропровід забезпечують максимальну довжину повітряного струменя до 12+ м.

Робочі режими

  • Охолодження і обігрів. Кондиціонер можна використовувати для обігріву приміщень при температурі на вулиці до -15 ° С.
  • Автоматичний вибір режимів Охолодження / Обігрів.
  • Режим осушення (DRY). Режим осушення дозволяє автоматично підтримувати відносну вологість повітря в діапазоні від 35 до 60%.
  • Режим вентиляції. Створюється циркуляція що знаходиться в приміщенні, і його очищення фільтрами.
HAIER напольно-стельовіHAIER напольно-стельові
Напівпромислові спліт-системи
HAIER напольно-стельові

Напівпромисловий напольно-стельовий кондиціонер з інверторним керуванням Haier AC12CS1ERA (S) / 1U12BS3ERA призначений для охолодження / обігріву приміщень різного призначення площею 26-35 квадратних метрів. Дана модель працює в двох основних режимах, з додаткових функцій варто відзначити наявність нічного і авто режимів, і функцію об'ємного повітряного потоку. Оснащується інверторним компресором і якісною системою фільтрації повітря. Є можливість групового і центрального управління, і управління від карти доступу.

Внутрішні блоки напольно-стельового виконання Haier мають елегантний дизайн, компактні розміри, високий клас енергетичної ефективності. Вони спеціально спроектовані для кондиціонування великих приміщень. Їх можна встановлювати в горизонтальному положенні на стелі або в вертикальному положенні на стіні. Відцентровий вентилятор формує потужний, спрямований повітряний потік для рівномірного розподілу обробленого повітря в робочій зоні кондиціонером приміщення.

HAIER касетного типуHAIER касетного типу
Напівпромислові спліт-системи
HAIER касетного типу

Внутрішні блоки касетного виконання Haier мають компактні розміри, відмінний дизайн, високий рівень стандартної комплектації. Вони спеціально спроектовані для установки в підвісну стелю Армстронг або підвісна стеля іншої конструкції. Схема розподілу повітряного потоку передбачається чотиристоронню подачу повітря в приміщення. Повернення повітря здійснюється з центральної решітки. Стандартно касетні внутрішні блоки Haier укомплектовані ІК-пультами дистанційного керування, які мають інформативну панель індикації, зручні клавіші управління

Вбудована дренажна помпа дозволяє автоматично відводити конденсат. Ви сота підйому в 600 мм створює ідеальні умови для вирішення цього завдання.

Внутрішній блок оснащений спеціальним каналом підмішування свіжого повітря, який може бути з'єднаний з системою вентиляції.

HAIER канальні низьконапірніHAIER канальні низьконапірні
Напівпромислові спліт-системи
HAIER канальні низьконапірні

Канальний внутрішній блок спліт-системи Haier здатний працювати без втручання користувача, неймовірно точно підтримуючи потрібні користувачеві робочі показники, завдяки наявності автоматичного режиму. Блок має пульт управління і ми маємо можливості підключення до системи групою регулювання.

Внутрішні блоки комерційного і напівпромислового призначення для мультіспліт-систем від компанії Haier дозволять організувати в приміщеннях максимальний комфорт. Завдяки великому вибору типів і розмірів покупці зможуть підібрати саме такий модуль, який оптимально впишеться в обстановку і створить рівномірний розподіл повітря по всьому об'єму кімнати.

HAIER канальні низьконапірніHAIER канальні низьконапірні
Напівпромислові спліт-системи
HAIER канальні низьконапірні

Інверторний канальний Середньонапірні кондиціонер, який пропонує компанія Haier, стане відмінним рішенням для офісів і комерційних приміщень. Якісні комплектуючі цього кондиціонера забезпечують комфорт, безпеку і зручність в експлуатації. Кілька режимів охолодження і вентиляції допоможуть у виборі найбільш відповідного варіанту роботи, що, в свою чергу, дозволить значно заощадити електроенергію.

Діаметр трубопроводу: 6,35 / 12,7; Максимальна довжина фреонопровіда 25м; Максимальний перепад 15м; Витрата повітря 920м3 / ч; Харчування 1ф / 220-230В / 50Гц на внутрішній блок Покращений дизайн. Безшумна робота. Авторестарт. Самодіагностика. Можливість підмішування свіжого повітря. Статичний напір до 50Па. Легкість обслуговування. Пульт управління в комплекте.Діапазон роботи в режимі Охолодження -10 ° С ... + 46 ° С, в режимі Нагрівання -15 ° С ... + 24 ° С

HAIER канальні високонапорніHAIER канальні високонапорні
Напівпромислові спліт-системи
HAIER канальні високонапорні

Режим підвищеної потужності Power
Цей режим дозволить швидко створити комфортні умови навіть тоді, коли температура в приміщенні далека від ідеальної. При натисканні на кнопку "Power" вентилятор внутрішнього блоку починає працювати на надвисокої швидкості, охолоджуючи або нагріваючи повітря з підвищеною інтенсивністю. Після досягнення комфортних умов кондиціонер автоматично переходить в звичайний режим роботи

Авторестарт
Ця функція автоматичний відновить останній режим роботи кондиціонера після усунення проблем з елеткропітаніем, забезпечуючи безпеку і зручність в роботі.

Можливості управління
Блоком можна управляти за допомогою як проводового пульта, так і бездротового пульта (опціонально) завдяки наявності вбудованого ресивера ІК-сигналу.

Карта доступу для готелів
За допомогою карти доступу можна контролювати включення і виключення системи кондиціонування. Дана опція зручна для управління кондиціонерами в готельних номерах.

HAIER серії MRVHAIER серії MRV
мультизональні системи
HAIER серії MRV
MRV-5, MRV 5RC, MRV 4, MRV 3

Мультизональні системи кондиціонування MRV Haier

При випуску побутової техніки компанія «Haier» (Китай) невпинно дотримується принципу використання інноваційних технологій, принципів ефективного енергозбереження та відповідності вимогам споживачів. Виробник входить в число провідних як китайського, так і світового ринку. Мультизональні системи MRV Haier, який Ви можете купити в компанії Геліо Клімат - це сучасне кліматичне обладнання, комплексно вирішальне питання кондиціонування великої кількості приміщень різної площі.

Мультизональні системи Haier: переваги

1. Використання передових розробок енергозбереження.
2. Гарантія надійності і підвищений термін корисної служби агрегатів.
3. Багатофункціональність та зручність керування роботою.
4. Мінімізація витрат на монтаж мультізональних кондиціонерів Haier і подальше обслуговування обладнання.

Реалізація та монтаж
систем кондиціювання

Системи вентиляції — основа життєзабезпечення в будинку будь-якого типу. При цьому, для того, щоб приміщення надмірно не переохолоджуватися і не перегрівалася, а швидкість повітрообміну і чистота повітря відповідав нормам, важливо не тільки правильно експлуатувати установку, але і професійно її змонтувати. Це критичний момент в організації всієї системи кондиціонування, як окремого приміщення, так і всієї будівлі.

Залиште заявку прямо зараз і отримаєте індивідуальну знижку
на покупку і монтаж систем кондиціювання!

Отримати знижку

Наші сертифікати

Сертификат відповідності, Додаток до сертифікату
Залишилися питання?
Залиште заявку, ми Вам зателефонуємо
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове