Альтернативное отопление тепловыми насосами
-70% экономии в сравнении с газом

Замовити дзвінок

Отримайте безкоштовний розрахунок і підбір кондиціонера для свого житла

Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
HAIER серії Flexis InverterHAIER серії Flexis Inverter
Системи кондиціонування
HAIER серії Flexis Inverter
побутові інверторні

Спліт-системи Flexis DC-Inverter - новинка від Haier, лідера світового ринку кондиціонерів, що відповідає актуальним вимогам Замовників відносно обробки та чистоти повітряного середовища.

Серед технологічних інновацій: УФ-обробка повітря та нагрівання випарника до 56 °С з інактивацією до 99,9% всіх вірусів та бактерій; Ecosensor - датчик, що виключає пряме обдування людей охолодженим повітрям; економне інверторне керування компресором на сучасному холодоагенті R32; надтиха робота - від 16 дБ(А); інтелектуальне керування потоком повітря, до 12 м; надійний обігрів при мінус 25 °С; функція самоочищення Self Clean методом виморожування випарника внутрішнього блоку; супер-очищення та осушення повітря; прихований дисплей,  вбудований WiFi-модуль, тижневе програмування, віддалене налаштування режимів, діагностика та групове управління.

Настінні блоки кондиціонерів Flexis Inverter у білому або чорному кольорі – вигідне рішення для проектування безпечної та комфортної системи мікроклімату у житлових та комерційних приміщеннях.

HAIER серії Pearl InverterHAIER серії Pearl Inverter
Системи кондиціювання
HAIER серії Pearl Inverter
побутові інверторні

Нова технологічна розробка Haier 2021р. - інверторна лінійка побутових спліт-систем Pearl Inverter, - відмінний вибір, якщо потрібна сучасна система з очищенням повітря, що ефективно працює протягом року як для охолодження, так і для обігріву будинку.

Це досконала система кондиціювання, де впроваджена технологія УФ-стерилізації повітря і функція Self Clean, є самоочищення теплообмінника випарника і внутрішніх поверхонь до 56 ° С з усунення мікробів і вірусів; є енергозберігаючий та тихий нічний режим. З новим подвійним дефлектором Dual Blade передбачено швидкий і комфортний розподіл теплого повітря у напрямку до підлоги, а холодного - вздовж стелі; потоки регулюються автоматично по горизонталі та вертикалі, виключаючи холодний обдув зони, де перебувають люди. Високопродуктивний компресор на безпечному фреоні R32 забезпечує надійну роботу влітку та взимку (до -20°С). Через WiFi-модуль за допомогою програми Haier Smart Air для смартфона або планшета на Android або iOS легко налаштувати та програмувати роботу такої системи кондиціювання, перебуваючи поза домом.

Тихі та елегантні настінні моделі серії Pearl Inverter – вигідне за ціною рішення для проектування систем кондиціювання житлових чи службових приміщень із підвищеними вимогами до чистоти повітряного середовища.

HAIER серії Tibio InverterHAIER серії Tibio Inverter
Системи кондиціонування
HAIER серії Tibio Inverter
побутові інверторні

П'ять типорозмірів нової серії кондиціонерів Haier Tibio Inverter дозволяють вибрати модель для різних за площею приміщень будинку або офісу, установи або лабораторії. Це моделі з лаконічним дизайном, з розширеною функціональністю та привабливою ціною.

Серед інших переваг моделей Tibio Inverter - якісне самоочищення випарника виморожуванням (функція Self Clean), стійка робота на обігрів при 20°С, 3D-розподіл та регулювання повітряного потоку до 12 м, турбо-режим, супертихий і економний нічний режим - від 2 дБ(А), опціональне WiFi-управління, програмування роботи за таймером, прихований LED-дисплей настінного блоку, а також спеціальний прогрів піддону зовнішнього блоку. Покращена система зниження шуму забезпечить комфортні умови у будь-якому приміщенні.

Haier Tibio Inverter — вигідна за ціною пропозиція для проектування надійної системи кондиціювання для житлової квартири, приватного будинку або офісу.

HAIER підлогово-стельовіHAIER підлогово-стельові
Напівпромислові спліт-системи
HAIER підлогово-стельові

DC-інверторні спліт-системи універсальні підлогові та підстельові необхідні для приміщень зі складною конфігурацією, коли краще вибрати установку кондиціонера під стелею або біля стіни приміщення.

До привабливих особливостей цих моделей можна віднести: елегантний дизайн блоків, універсальність монтажу на підлозі біля стіни або під стелею, DC-інверторну технологію управління, автоматичне регулювання розподілом потоку повітря по вертикалі та горизонталі, наявність економних автоматичного та безшумного нічного режимів. Моделі AС18, АС24 мають товщину всього 199 мм, а у AС36 і АС 60 є можливість підмішування свіжого повітря. Блоки оснащені універсальним дренажним піддоном, повітряним фільтром, що миється, зручні в обслуговуванні.

За технологією SuperMatch спліт-системи Haier дозволяють приєднання різних внутрішніх блоків спліт- та мультиспліт-систем (універсальних, канальних, касетних) до одного зовнішнього блоку. При проектуванні такої енергоефективної системи кондиціонування доступні розширені можливості керування: для окремих блоків - дротові або дистанційні пульти, з картою доступу готелю, для всієї системи - центральне або групове керування з програмуванням режимів.

HAIER касетного типуHAIER касетного типу
Напівпромислові спліт-системи
HAIER касетного типу

Внутрішні блоки касетного типу напівпромислових систем кондиціювання Haier чудово вписуються в сучасні ділові інтер'єри з підвісними стелями завдяки компактним за висотою розмірам і привабливому дизайну стельової панелі. Блоки відрізняються унікальними можливостями 4-х стороннього або кругового розподілу та регулюванням повітряного потоку завдяки збільшеним повітрозабірним гратам.

Касетні напівпромислові спліт-системи відрізняються високими показниками енергоефективності та продуктивності, низьким рівнем шуму. Вентилятори - з DC-двигунами, економні, тихі і зручні для регулювання. Касетні блоки оснащені вбудованими дренажними насосами, можуть під'єднуватися до вентиляції для подачі свіжого повітря в приміщення. Є унікальні моделі з висотою корпусу всього 24 см, блоки з низькотемпературним комплектом, з можливістю відведення повітря до сусіднього приміщення.

Вибираючи касетні спліт-системи від Haier при проектуванні системи кондиціювання в приміщеннях різних установ, ви отримуєте сучасну, економічну систему для повноцінного контролю мікроклімату, з локальним і дистанційним керуванням та очищенням повітря.

HAIER канальні низьконапірніHAIER канальні низьконапірні
Напівпромислові спліт-системи
HAIER канальні низьконапірні

Канальні низьконапірні внутрішні блоки напівпромислових спліт-систем Haier (0/10/20/30 Па) відрізняються унікально тонким корпусом 185 мм та покращеними характеристиками DC-вентилятора. Інверторне керування вентилятором забезпечує низький рівень шуму, зниження енерговитрат та точне та гнучке регулювання витрат повітря. Канальні блоки вдало підійдуть для розміщення в приміщеннях, де небажана установка настінних або касетних внутрішніх блоків, де потрібно підмішування свіжого повітря, якісний розподіл повітряних потоків по зонах і точне регулювання температури повітряного середовища.

Управління - індивідуальними пультами дистанційного керування, за допомогою дротових пультів або карти доступу готелю, можливий груповий або центральний контроль. Повітря очищується фільтром. Haier пропонує також низьконапірні блоки із програмуванням режимів роботи через Wi-Fi модуль.

Наші фахівці мають великий досвід проектування напівпромислових систем кондиціювання канального типу у приміщеннях комерційного типу та у різних установах.

HAIER канальні середньонапірніHAIER канальні середньонапірні
Напівпромислові спліт-системи
HAIER канальні середньонапірні

Канальні середньонапірні внутрішні блоки Haier інверторного типу мають компактні розміри з висотою блоку до 250 мм. Вони відмінно підходять для систем тепло-холодопостачання офісних та комерційних будівель, медичних та навчальних, банківських та адміністративних установ. Широкий модельний ряд, якісна комплектація та надійність, притаманні Haier, гарантують безвідмовну роботу такого обладнання цілий рік.

Серед функціональних переваг: гнучке DC-інверторне управління двигуном, вибір зовнішнього тиску 50-100Па, автоматичний, турбо та безшумний режими, налаштування добового та тижневого режимів роботи, можливість поєднувати різні зовнішні та внутрішні блоки за технологією Super Match, якісна фільтрація повітря. Блоки зручні для монтажу із забором повітря ззаду або знизу, в потрібну сторону відводиться конденсат.

Роботою блоків керують пультом ДУ, настінним пультом, за допомогою карти доступу, доступне групове або центральне управління. Вибір середньонапірних блоків від Haier є економічно вигідним рішенням для проектування безлічі комерційних систем кондиціювання.

HAIER канальні високонапорніHAIER канальні високонапорні
Напівпромислові спліт-системи
HAIER канальні високонапорні

Канальні високонапірні інверторні блоки (150 Па) - ідеальний вибір для контролю мікроклімату у великих будинках, коли необхідно розподілити потоки повітря через мережу повітроводів великої протяжності та поверхово, з перепадом висот. Автоматичне регулювання витрат повітря допомагає точно контролювати температуру повітря для підтримки комфортних умов, DC-інверторне управління вентиляторами знижує енерговитрати і рівень шуму. Є вибір вільного тиску 50/150Па. До одного блоку можна приєднати кілька повітроводів.

Управління - за допомогою настінного або бездротового пульта, картою доступу, групою блоків або з центральної панелі управління. Можлива інтеграція за допомогою BMS-модуля до системи диспетчеризації будівлі. Зручно програмувати роботу обладнання за таймером, за тижневим або добовим графіком.

Універсальність застосування блоків різного типу (Super Match), зручність для монтажу та обслуговування канальних спліт-систем Haier забезпечує їм перевагу в порівнянні з конкурентами для проектування та впровадження безвідмовної системи кондиціювання в комерційних та громадських будівлях.

HAIER серії MRV VHAIER серії MRV III-SHAIER серії MRV IV-C
мультизональні системи
HAIER серії MRV
MRV-5, MRV 5RC, MRV 4, MRV 3

Мультизональні системи кондиціювання MRV Haier

Haier - бренд №1 у виробництві кондиціонерів, який займає лідируючі позиції в розвитку інноваційних технологій енергозбереження і завжди відповідає актуальним вимогам споживачів. Унікальні мультизональні системи кондиціювання MRV Haier з широким діапазоном продуктивності по холоду та теплу комплексно вирішують питання контролю мікроклімату у великих багатоповерхових будинках, для великої кількості приміщень різної площі. Такі системи визнані найкращими та економічно вигідними порівняно з аналогічною продукцією на ринку. При проектуванні такої системи поєднуються високопродуктивні зовнішні блоки та різні внутрішні блоки (касетні, канальні, настінні, підлогові або універсальні), що підбираються індивідуально для зонального контролю мікроклімату.

Мультизональні системи Haier: переваги

1. Лідируючі позиції в передових технологіях енергозбереження.
2. Підвищена надійність та унікальна автоматика управління.
3. Універсальність, комбінування блоків мультиспліт-систем та мультизональних систем, багатофункціональність та зручність монтажу.
4. Мінімізація витрат на монтаж мультизональних кондиціонерів Haier та подальше обслуговування обладнання.

За потреби наші фахівці готові виконати роботи з проектування мультизональної системи кондиціювання для Вашого об'єкту. У компанії Геліо Клімат Ви також можете купити таке обладнання для Вашого проекту або замовити виконання монтажних робіт зі встановлення MRV-системи.

Реалізація та монтаж
систем кондиціювання

Напівпромислові системи та промислові системи кондиціювання — обов'язкові та невід'ємні складові інженерних мереж для підтримки необхідних умов мікроклімату на великих сучасних комерційних чи промислових об'єктах. Їхні переваги — високий рівень комфорту та точне регулювання температурно-вологісних умов, а також нормативний контроль, разом із вентиляцією, за повітрообміном та чистотою повітря.

Компанія Геліо Клімат пропонує для впровадження подібних систем кліматичне обладнання від провідних світових виробників, а також послуги з проектування, монтажу та обслуговування.

У нашому каталозі спліт-системи, мультиспліт системи, а також MRV (VRF) системи кондиціювання від бренду №1 світового ринку кондиціонерів – компанії Haier. Внутрішні та зовнішні блоки цих систем відрізняються найвищими показниками енергоефективності та можливістю комбінувати в одній системі різні настінні, канальні, касетні чи підлогові моделі.

Встановлювані нами побутові, промислові та напівпромислові системи кондиціювання відрізняються економічністю в експлуатації та зручним дистанційним або централізованим управлінням.

Ми готові виконати всі роботи щодо впровадження промислових систем кондиціювання під ключ. До послуг наших Замовників професіоналізм, досвід та висока якість робіт наших спеціалістів.

Залиште заявку прямо зараз і отримаєте індивідуальну знижку
на покупку і монтаж систем кондиціювання!

Отримати знижку

Наші сертифікати

Сертификат відповідності, Додаток до сертифікату
Залишилися питання?
Залиште заявку, ми Вам зателефонуємо
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове