Альтернативное отопление тепловыми насосами
-70% экономии в сравнении с газом

Замовити дзвінок

Отримайте безкоштовний розрахунок і підбір фанкойла для свого житла

Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
ФАНКОЙЛИ MYCONDФАНКОЙЛИ MYCOND
ФАНКОЙЛИ MYCOND серії GLASS
дизайнерські універсальні

Фанкойли Mycond серії Glass MCFG, що пропонуються Геліо Клімат, універсальні та продуктивні для застосування в сучасних енергоефективних низькотемпературних системах опалення та кондиціювання, в житлових або громадських будівлях. Вони відрізняються вишуканим та оригінальним корпусом, а також можливістю кріплення на стіні або на підлозі біля стіни для організації найбільш оптимального розповсюдження повітряних потоків у приміщеннях різної конфігурації.

Завдяки використанню в системах фанкойлів теплоносія з невисокою температурою, вони ідеальні для роботи в парі з тепловими насосами, забезпечуючи найбільш економне опалення та кондиціювання житлових приміщень, офісних чи громадських будівель.

Фанкойли Mycond, як і системи водяної теплої підлоги, є найбільш вигідним варіантом для заміни старих радіаторів при модернізації неефективної витратної опалювальної системи з газовим котлом або систем централізованого теплопостачання.

Серед конструктивних переваг цієї серії повітряних доводчиків виділимо зовсім невелику товщину корпусу фанкойлу (всього 131 мм), а також вишуканий зовнішній вигляд приладу зі скляною глянсовою передньою панеллю, з виразним сенсорним дисплеєм і зрозумілими кнопками налаштування. Повітря забирається від підлоги знизу корпусу, а виходить у верхній частині, вздовж стіни, підігрітим/охолодженим та очищеним. Таким чином забезпечується розподіл і найбільш комфортне перемішування повітряних мас обсягом приміщення.
Такі фанкойли стануть престижним акцентом в інтер'єрі, виконаному за найвищими вимогами.

Переваги та особливості фанкойлів MYCOND GLASS

  • Широкий діапазон продуктивності: за теплом 1,3 - 9,4 кВт; по холоду 1-4,3 кВт.
  • Виконання з панеллю білого або чорного кольору опціонально можливе замовлення барвистих панелей з різними малюнками або орнаментами.
  • Чуйне та зручне сенсорне керування.
  • Надзвичайно економне енергоспоживання.
  • Кілька швидкостей вентилятора можна вибрати інтенсивний або нечутний режим з мінімальною швидкістю вентилятора.
  • Якісне очищення повітря карбоновим фільтром.
  • Відповідність міжнародним нормам за рівнем шуму.
  • Установка на ніжках або кронштейні на стіну.

Фанкойли Mycond: унікальні рішення для будь-яких проектів

Крім універсальних дизайнерських фанкойлів серії Glass, в номенклатурі Mycond представлені інші типи фанкойлів: касетні, канальні прихованої установки (високонапірні, середньонапірні та низьконапірні), настінні та універсальні підстельні моделі. Широка номенклатура повітряних доводчиків різних типів дозволяє комбінувати їх для монтажу в різних приміщеннях з єдину систему. Є касетні та канальні фанкойли Mycond з підмішуванням свіжого повітря, що контролюють не тільки температуру, а й якість повітря.

Автоматика керування: є варіанти з настінними або дистанційними пультами, з груповим керуванням, з центральними панелями керування або інтеграцією у системи диспетчеризації всієї будівлі.
Різноманітність можливостей управління фанкойлами дозволяє реалізувати інженерні проекти тепло-холодопостачання та вентиляції будь-якої складності.

Геліо Клімат пропонує підібрати моделі потрібної продуктивності та купити підлогові, канальні, касетні або настінні фанкойли Mycond за вигідною ціною з доставкою та монтажем в Одесі, області та по Україні. 

Залиште заявку прямо зараз і отримаєте індивідуальну знижку
на покупку і монтаж фанкойла!

Отримати знижку

Наші сертифікати

Сертифікат відповідності, Додаток до сертифікату
Залишилися питання?
Залиште заявку, ми Вам зателефонуємо
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове