Альтернативное отопление тепловыми насосами
-70% экономии в сравнении с газом

Замовити дзвінок

Як обігріти приватний будинок без газу та при обмеженій потужності електромережі

  • Головна
  • Блог
  • Як обігріти приватний будинок без газу та при обмеженій потужності електромережі

Що робити і як опалити новий сучасний котедж, якщо підведення газу від магістралі захмарно доріг, а виділяється на об'єкт потужність обмежена?

Наприклад, для 1етажного будинку площею 130 м2, з мансардою, виділено від підстанції 5 кВт. Потрібно підібрати обладнання для опалення та нагріву води. Ніякої електричний котел в цьому випадку не можна застосувати. Пелетний котел вимагає частого обслуговування, що зовсім не підходить для власника будинку. Вихід один - тепловий насос!

Як зменшити енергоспоживання і тепловтрати?

  1. Проведена грамотна термомодернізація будівлі.
  2. Вентиляція з рекуперацією. Примусова вентиляція приточно-витяжною установкою MYCOND MV400I з ефективним рекуператором.
  3. Економічний нагрів побутової води. 2х зональний лічильник дозволить за рахунок нічного тарифу знизити витрати за енергоспоживання. Нагрівання вночі бака-накопичувача на 300 літрів задовольняє всі запити 3-х членів сім'ї по гарячій воді.
  4. За розрахунками максимальне теплове навантаження на будинок (опалення + ГВС) не перевищує 5 кВт, що повністю підходить для системи з тепловим насосом «повітря вода» (ТН).

Додаткові функції і можливості

  • ТН працює на охолодження приміщень влітку. Розрахункові теплопоступления при +35 ° С менше 5 кВт.
  • ТН може гріти воду у відкритому басейні на 22 м3.
  • Є резервний дизельгенератор і камін з водяним контуром.

Опалення та побутова техніка. Енергоспоживання. Який вихід взимку?

Побутова техніка підбирається виходячи з обмеженого енергоспоживання - з класом А ++ або А +++. Завантаження побутової техніки в нічний час знімає пікові навантаження днем. Сумарне енергоспоживання побутовими приладами + освітлення при одномоментному використанні не повинно перевищувати 2 кіловати в годину. На опалення та нагрівання води без урахування побутового електроспоживання є до 3 кіловат.

Підбір теплового насоса

Оптимальним по можливості монтажу на ділянці біля будинку і помірною ціною був обраний повітряний тепловий насос MYCOND серії Arctic home smart, ефективно працюючий в кліматичних умовах Київського регіону (при tрасч. -22 ° С).

Схема системи теплопостачання - моновалентна.

Перший поверх - теплі підлоги, другий фанкойли тепло / холод. Температура теплоносія на вході / виході системи: +30 / +35 ° С.

Розрахунки зроблені з використанням програми підбору теплових насосів MYCOND. Для будинку підійде ТН мод. MHCS 040 AHS серії Arctic home smart від MYCOND (Великобританія).

Її переваги: запас по потужності, економний режим «відпустка», інверторний компресор, інверторний вентилятор зовнішнього блоку, погодозалежне управління, вбудований електронагрівач і інші можливості. За характеристиками при зовнішніх -22 ° С ТН виробляє 4,9 кВт / ч тепла, а споживає до 2,3 кВт / ч, причому без включення вбудованого електрообігрівача: умова економного енергоспоживання успішно виконується.

Фанкойли для установки в кімнатах мансарди - малошумні моделі серії SILENT від MYCOND.

Показники для ТЕО

Теплове навантаження на ТН

 

Прогнози по витратах на опалення

Дані по різним системам опалення

Якщо взяти участь в програмі IQ Energy, після впровадження теплового насоса власник будинку одержує компенсацію в Євро до 35% від суми витрачених на обладнання та роботи засобів!

Таким чином, тільки з тепловим насосом можна реалізувати енергоефективний проект опалення приватного будинку з обмеженим енергопостачанням. Повітряний тепловий насос - вигідна заміна для опалення без газу!