Альтернативное отопление тепловыми насосами
-70% экономии в сравнении с газом

Замовити дзвінок

Теплові насоси - нове рішення старих проблем!

На сьогоднішній день у світовій практиці використовується понад 130 мільйонів теплових насосів. Дані Міжнародного енергетичного агентства показують, що вже до 2020 року розвинені країни досягнуть показників опалення за допомогою теплових станцій приблизно 75%. Для України розвиток даної інноваційної техніки і технології знаходиться в достатній протиріччі, оскільки немає таких же потенційних можливостей і рівня розвитку технологій. Проте, проблема енергопостачання за допомогою теплових насосів сьогодні актуальна з кожним роком тема економії, екологічності та часткової незалежності від держави набирає набагато більших обертів.

З огляду на результати підрахунків економічності впровадження теплових насосів в Україні, можна зробити висновок, що витрати палива на основі теплонасосних установок для житлово-комунальних об'єктів зменшуються в 1,2-1,8 разів в порівнянні з габаритними котельнями установками, а якщо говорити про теплогенераторах, то така економія досягає 2-2,6 рази. Окупність капіталовкладень в установку теплових насосів може коливатися від 2 до 5 років, що не є критичним терміном, а, скоріше, досить прийнятним результатом. Наприклад, для низькопотенційних енергопотоків терміни можуть бути набагато меншими - до 2 років. Плюс, існують государственніе програми компенсації, що допоможе ще більше зменшити термін окупності. Детальніше про це тут.

Як відомо, в Україні ще з 1 квітня 2015 року почався поетапне зростання тарифів на електроенергію і газ. З 1 січня 2016 року почав діяти законопроект про заборону встановлювати тарифи на дані комунальні послуги нижчими від їх собі вартості. Це призводить до повішення цін на гарячу воду і природний газ. З жовтня 2017 року, наприклад, газ знову подорожчає на 18,84%.

Що говорити про жителів приватних будинків, у яких площа нерухомості набагато більше, ніж у мешканців квартир? Ясно, що використання електроконвекторів та інших електроприладів - задоволення не з дешевих, а що стосується використання газу, то і тут ситуація не набагато краще. Саме тому слід звернути увагу на альтернативні способи опалення житлових або промислових приміщень, зокрема - на теплові насоси.

Крім того, що тепловий насос економічніший в порівнянні з традиційними способами опалення, це ще й одне з найбільш екологічних рішень. Застосування теплових насосів дозволяє зменшити викиди СО2 і NOx в 2-5 разів.

Сьогодні теплонасосні установки - це перспективне рішення зі сфери відновлюваної енергетики. Енергія черпається з навколишнього середовища, її джерело - тепло, закумульоване в землі, воді і повітрі. Незважаючи на те, що Україна значною мірою відстає від світових країн в області виробництва і впровадження ТН, раціональність їх застосування підтверджується в самих різних сферах. Також варто відзначити високу конкурентоспроможність теплових насосів, яка безпосередньо залежить від впливу термодинамічних і економічних чинників.

Якщо ви зважилися слідувати перспективному віянню з модернізації енергообладнання в вашому житло, необхідно зробити якийсь порівняльний аналіз декількох найбільш оптимальних параметрів.

Розглянемо деякі найбільш популярних європейських виробників теплових насосів
Італійський RCGroup представляє лінійку, що включає близько 32 видів різних установок, серед яких кожен може вибрати відповідне пристрій, враховуючи індивідуальні потреби. MANTA HP має важливими перевагами для пристроїв подібного класу. Серед них найбільш вагомі - це:

  • наявність двох спіральних компресорів
  • наявність одного або двох спіральних контурів
  • рекуперація тепла
  • простота в експлуатації.

Корпус теплонасосних установок виконаний зі сталі, покритої захисним епоксидів. Завдяки зручному управлінню за допомогою графічного дисплея не виникає проблем при вивченні меню, що говорить про простоту в експлуатації.

Hitachi Yutaki S80 - це один з тих насосів, який може з легкістю замінити бойлер зовсім або працювати сумісно з уже функціонуючими системами, забезпечуючи ідеальне опалення та нагрів води. Такий насос здатний нагрівати воду до + 80 ° C, навіть якщо температура навколишнього середовища досягає значення -20 ° C). Потужність даних пристроїв регулюється від 4,5-18 кВт. Завдяки широкому модельному ряду є можливість вибору підходящого агрегату для будь-якої системи опалення. Стандартні габарити забезпечують повний комфорт при установці в приміщеннях будь-якого типу. Такі теплові насоси мають систему управління ГВС по таймеру, а також є можливість вести диференційований облік витрат електроенергії, що дозволить наочно переконатися в економічності установок.

Чиллер з функцією теплового насоса MYCOND - більш потужне обладнання, призначене як для охолодження, так і для обігріву габаритних площ. Якщо ви плануєте впровадити цю установку в торгові або бізнес центри, а також у виробничі приміщення, то даний чиллер - актуальне рішення для економічного обігріву в холодну пору року.

Технологія впровадження теплонасосних установок для перетворення природної енергії в високопотенційний - це інновація в області екологічно чистого отримання тепла