Альтернативное отопление тепловыми насосами
-70% экономии в сравнении с газом

Замовити дзвінок

Теплові насоси для квартир

Як найменше платити за опалення та нагрівання води в квартирі багатоповерхового будинку? Все частіше говорять - ставте тепловий насос. За ним майбутнє. І обігрів квартир тепловим насосом при газовому дефіциті саме економне в експлуатації. Вибирати квартиру в новобудові вигідніше з індивідуальним опаленням, ще краще - з опаленням тепловим насосом. Тенденції відмови від централізованого теплопостачання і переходу на теплопостачання з використанням альтернативних джерел неухильно прогресують!

А тепловий насос - це:

  • економія витрат в кілька разів;
  • найкраща заміна для газового котла;
  • найкомфортніше, гнучко керовану опалення в квартирі;
  • кондиціювання кімнат фанкойлами;
  • гаряча вода в потрібній кількості і потрібної температури круглий рік.

Чому вигідно опалення квартир тепловими насосами

Завдяки інноваційній технології, тепловий насос, споживаючи з мережі кіловат електроенергії, переносить в будинок з навколишнього середовища в 3-5раз більше - до п'яти кіловат теплової енергії! Він споживає реально в кілька разів менше електроенергії, ніж електрокотел. Опалення тепловим насосом в кілька разів дешевше, ніж газом, через високі тарифи.

Чи не потрібна додаткова установка кондиціонерів - тепловий насос через фанкойли прекрасно охолоджує кімнати влітку. Фанкойли найкраща заміна радіаторів.

Якщо квартира (апартаменти) велика, тепловий насос в комплекті з регульованими термостатами точно регулює температуру і знаходить самі економні режими в залежності від часу перебування людей в приміщеннях і від призначення кімнат: для спальні, вітальні, дитячої, кабінету.

У яких квартирах застосування теплових насосів найбільш вигідно

Тепловий насос «повітря-вода» найбільш вигідний, якщо це:

  • новий проект добудованої мансарди, спеціально розрахований під установку теплових насосів,
  • котеджне містечко (таунхаус) з двох або триповерховими квартирами з автономним опаленням,
  • квартири будинку, з поверховими або поквартирні проектним опаленням за допомогою повітряних теплових насосів,
  • квартири багатоповерхових будинків повністю відрізаних від централізованого теплопостачання і модернізованих під електроопалення,
  • квартири різної площі з індивідуальним газовим опаленням, де витрати на опалення дуже великі (потрібен варіант тепловий насос + газ).

!!! Найбільша економія платежів за тепло буде в добре утепленому будинку і при оформленні тарифу на електроопалення.

Дорогий або дешевий тепловий насос - правда і вигадка

Повітряний тепловий насос - високоефективне, інноваційне обладнання з гнучким інтелектуальним керуванням. Тому в порівнянні з іншим опалювальним устаткуванням ціни на нього «кусаються». Але, порівнюючи всі функції і можливості одного насосу замість трьох типів обладнання (бойлера + котла + кондиціонера), розрахунки показують, що різниця витрат на обладнання за рахунок реальної економії платежів покривається за один сезон!

Використовуючи «зелені» банківські кредити або беручи участь в міжнародних програмах стимулювання впровадження енергоефективних технологій в ЖКГ (IQ-energy і ін.), Можна встановити саме економне по платежах опалення і навіть заощадити до 35% вкладених коштів.

Порівняння витрат на опалення теплонасосом і альтернативних способів опалення

* Розрахунок зроблений для квартири площею 200м2 з урахуванням актуальних тарифів 2017 року і тарифу на електроопалення.

За прогнозованими програмним розрахунками для системи опалення з повітряним тепловим насосом Mycond Arctic Home Smart можемо зробити висновок - такі системи теплопостачання самі економічні. З досвіду роботи багатьох вже встановлених ТН ця прогнозована економія близька до реальних результатів.

Повітряні теплові насоси для квартир - економічно вигідний, екологічно чистий вибір системи опалення зі швидкою окупністю.