Альтернативне опалення тепловими насосами
-70% економії в порівнянні з газом

Замовити дзвінок
Отримайте безкоштовний розрахунок і підбір теплового насоса
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове

Монтажні роботи

Компанія Гелио-Клімат, з більш ніж 10-ти річним досвідом впровадження сучасного теплонасосного обладнання, пропонує весь комплекс послуг від проектування і постачання теплових насосів до виконання монтажних робіт в повному обсязі. У переліку робіт:

  • установка внутрішнього і зовнішнього блоків,
  • монтаж бойлерів або баків-накопичувачів і розподільної арматури;
  • під'єднання до мережі електро- і водопостачання,
  • інтеграція в систему теплих підлог, підключення декількох опалювальних радіаторних контурів або контурів фанкойлів, резервного котла - при необхідності,
  • настройка автоматики управління,
  • пуско-налагоджувальні роботи.

Наша компанія розробляє і впроваджує енергоефективні проекти опалення, ГВП та кондиціонування як для нових будинків, так і при модернізації збиткових систем газового опалення.
Ми оперативно і якісно проводимо установку обладнання, з максимальною акуратністю і з урахуванням побажань Замовника.

Монтаж опалення - обов'язковий етап робіт при проведенні капітального ремонту та будівництва житлових приміщень і об'єктів комерційної нерухомості. Фахівці нашої компанії виконають професійний монтаж систем опалення по Одеській області та Україні незалежно від рівня складності проекту і технічних особливостей об'єкта.

Системи вентиляції — основа життєзабезпечення в будинку будь-якого типу. При цьому, для того, щоб приміщення надмірно не переохолоджуватися і не перегрівалася, а швидкість повітрообміну і чистота повітря відповідав нормам, важливо не тільки правильно експлуатувати установку, але і професійно її змонтувати. Це критичний момент в організації всієї системи кондиціонування, як окремого приміщення, так і всієї будівлі.

Комфортні умови перебування людини в приміщенні безпосередньо залежать від ряду важливих факторів, в тому числі від наявності якісної вентиляції. Сучасне приміщення будь-якого типу повинен мати здоровий мікроклімат, що дуже важливо для здоров'я кожного.

Монтаж вентиляції під ключ - це багатоетапний процес робіт, виконати які дійсно зі стовідсотковою гарантією можуть тільки кваліфіковані фахівці. Повірте, на ефективності і функціональності системи вентиляції не варто економити.

Реалізовані проекти

Залиште заявку прямо зараз і отримаєте індивідуальну знижку
на покупку і монтаж теплового насоса!

Отримати знижку

Наші сертифікати

Трохи про нас

Компанія «Гелио Клімат» на ринку відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) і кліматичному ринку більше 10 років. Маючи великий досвід роботи, ми вибираємо ефективне, економічне устаткування і застосовуємо його на своїх об'єктах.

Наші фахівці виконують повний комплекс робіт з проектування, розрахунку, монтажу і гарантійного обслуговування. Виїзд на об'єкт проводиться безкоштовно.

Залишилися питання?
Залиште заявку, ми Вам зателефонуємо
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове